Аналіз мазка soor норма у жінок

Мазок з уретри у чоловіків (син. бактеріологічний мазок з сечовипускального каналу, мазко на флору ) це особливий лабораторний аналіз, який надає допомогу з'ясувати, які мікроби і в якій кількості живуть в сечівнику і провокують вони його запалення. Мазок з уретри (сечовипускального каналу) вживається для виявлення: уретриту, простатиту, і до того ж хвороб, що передаються статевим методом (див. хламідіоз. гонорея. трихомоніаз. уреапламоз і мікоплазмоз ). При необхідності, просте мікроскопічне вивчення мазка з сечовипускального каналу доповнюється культуральним вивченням (кількісне визначення змісту тих або інших мікробів у статевих шляхах) і способом ПЛР-діагностики . який дозволяє точно з'ясувати багато інфекцій, що передаються статевим методом.

Забір матеріалу для мазка проводиться особливим зондом або тампоном, який вводиться в сечовий канал на глибину до 3 див. Паркан мазка у чоловіків можливо мало хворим і неприємним. Протягом декількох годин після забору матеріалів для мазка можуть перебувати незначні болі, дискомфорт і печіння в області голівки статевого учасника. У деяких випадках, перед забором матеріалу для мазка доктор може порекомендувати проведення масажу передміхурової залози (через пряму кишку) або масажу сечівника особливим зондом.

Взяття мазка на флору потрібно для виключення або підтвердження наявності хвороб інфекційної природи. Це обстеження відноситься до мікробіологічного вивчення, яке дозволяє конкретно встановити роль певних мікроорганізмів при походження захворювання запальної природи або клінічного синдрому. Потрібно враховувати, що в ролі збудника можуть виступати представники умовно-патогенної флори, і до того ж мікроби, що відносяться до збудників ЗПСШ (це повні патогенні мікроби). Це визначає важливість проведення комплексної діагностики.

Взяти матеріал для вивчення можливо в момент інструментального обстеження пані на кріслі. Мікроскопії підлягає відокремлюване цервікального каналу, уретри та піхви. З піхви матюкав необхідно забрати з області заднього склепіння або з ділянок слизової, які є патологічно поменянными.

Щоб отримати аналіз шийки, направлятися ввести в шийковий канал тампон, який в момент його видалення не повинен торкатися стінок піхви. Враховуючи анатомічні родзинки уретри, забрати такий аналіз допомогою особливої петлі (петля виготовлена з пластику, є стерильною, бактеріологічної) тампона, який розташований на дроті з алюмінію. Потрібно вірно нанести отриманий матеріал на предметне скло.

Вкрай важливо рівномірно розподілити по склу, не порушуючи взаєморозташування компонентів біоценозу. Мазок направлятися висушити і зафіксувати (для фіксації застосовують розчин етанолу 96 %). Лише в такому вигляді можливо направити аналіз з метою проведення мікроскопії в лабораторію. Від того, вірно чи буде потрактований аналіз, буде визначатися в майбутньому лікувальна тактика.

Оцінюючи мікроскопічне висновок, направлятися зупинити увагу на наступних моментах: Щоб дати висновок про неспеціалізованій мікробної обсіменіння, створена бальна система. За базу береться число мікробних клітин, які виявляються в одному полі зору при мікроскопії. Така система має ще найменування параметрів Nugent. Мінімальним числом вважається число клітин до десяти в полі зору. При виявленні від одинадцяти до ста клітин говорять про помірній кількості. У разі якщо клітин понад тисячу, то мова заходить про масивному обсіменіння.

Це була кількісна оцінка. Поділ клітин за їх морфологічними показниками визначає поняття якісної характеристики. Будь збудник має власні властивості, які є діагностичним критерієм при виявленні мікроорганізму в мазку. Так, при встановленні діагнозу трихомоніазу спосіб мікроскопічного вивчення вважається головним. Вивчити можливо нативний препарат або пофарбовані мазки.

У разі якщо в мазках виявляються звичайні форми трихомонад, це вважається точним критерієм для встановлення діагнозу. Мікроскопічне вивчення потрібно доповнювати проведенням культуральної діагностики, яка включає в себе посів, і до того ж отримання культури збудника. Лише в такій кількості можливо сказати про золотий стандарт діагностики.

Прошу вас, порадьте, без жартів чи прояв такого показника як Soor в мазок на флору, Vag (+), лейкоцити 10-12. ключові клітини і Мікрофлора см помірно. Здрастуйте, у разі якщо немає скарг. такий результат можна трактувати як кандидоносительство і вимагає спостереження В середині циклу була молочниця, убила її і імовірно мікрофлору дворазовим прийомом флуконазолу 150, свічками полиженакс і багаторазовим спринцюванням р-ром хлорофіліпту, соди, ромашки. Всі симптоми пішли, але не здалися інші виділення.

Здала в приватній клініці мазок, але поки доберуся до гінеколога-може порадьте що і як. V - слиз. Епітелій плоский поверхневого і проміжних шарів. Лейк — 10-22 в п/зр Мікрофлора -лактоморфотипы, грам+ коккобациллы в умере кол-ве U - Клітини вагінального і уретрального епітелію. Лейк — одиничний в препараті. Мікрофлора — та ж, що в V в меншій кількості. 12 - заочна консультація має власні недоліки.

При таких симптомах, які Ви вимальовуєте, аналізи можуть бути негативними, лише в разі якщо їх роблять у занадто мало кваліфікованому установі, а без досягнутих результатів аналізів не можна призначити лікування. 10 1,5 70%

Схожі статті:

 • Норма лактобацил в мазку

  Піхвова флора є показником стану жіночого здоров'я, при цьому лактобацили в мазку, взятому з піхви, мають бути в більшій кількості, ніж інші мікроорганізми. Пояснюється даний фактор властивістю...

 • Аналіз гормону ТТГ: норма для жінок за віком і під час вагітності

  Головною комплектуючої ендокринної системи є залоза внутрішньої секреції (щитовидна залоза). Вона проводить синтез певних гормонів, необхідних для життєдіяльності людини, основним з яких є...

 • Plt аналіз крові. Розшифровка. Яка норма у дітей

  Звичайна і в той же час головне дослідження, яке обов'язково призначає кожен фахівець своєму пацієнтові — це загальний аналіз крові. Так як кров є одним з головних показників, того що в...

 • Виявлення палочковой флори в мазку норма чи ні?

  В результаті діагностичних процедур часто виявляється палочковая флора в мазку – що це таке, можна зрозуміти, уточнивши вид виявлених мікроорганізмів. Існує кілька різновидів паличок: одні є...

 • Аналіз мазка з горла

  У міжсезоння дуже легко захворіти, цьому сприяє і погода, і перепади температури і наше власне бажання швидше скинути з себе вантаж теплих речей. І ось, вже через кілька днів проявляються перші...