Анна Хилькевич допоможе Віталію Гогунскому влаштувати весілля

Нещодавно стало відомо, що Віталій Гогунський збирається узаконити стосунки з Іриною Маирко. «СтарХит» першим повідомив, що в 2017 році пара відправиться під вінець. До цього зірка серіалу «Універ» і його обраниця пережили багато: і народження дитини, і розлука, і відновлення відносин. Віталій Гогунський одружується на матері своєї дитини Колега Гогунского по серіалу «Універ» Анна Хилькевич не з чуток знає, як важко організувати весільну церемонію. Молода жінка вийшла заміж за Артура Волкова в серпні 2015 року.

Актрисі було нелегко поєднувати активну роботу і зйомки з підготовкою до важливого дня. Ганна і Артур зустрілися з Іриною та Віталієм в кафе, де в дружній атмосфері обговорили плани. Хилькевич поділилася загальним кадром в мікроблозі.

Шанувальники актриси і серіалу «Універ» влаштували бурхливі обговорення під її постом, зазначивши, що давно чекали такого вчинку від Гогунского, зіграв студента Кузю в декількох сезони сіткому. «Кузя одружується на матері своєї донечки, щастя всім вам, ви супер», «Молодці, хлопці. Сім'я - це святе, і це треба берегти. Ламати - не будувати.

Життя дає їм другий шанс не просто так», «Маша організовує весілля Кузі, ну і доля героїв у реальному житті», - писали фоловерів. Нагадаємо, що у Ганни Хилькевич є своє весільне агентство, яке допомагає молодятам втілити в життя будь-які їх мрії. Як зазначили організатори, Віталій та Ірина стануть першими зірковими клієнтами компанії. Віталій Гогунський повернувся до Ірини Маирко восени минулого року.

За словами актора, він зрозумів, що хоче бути лише з цією жінкою. Їх дочка Мілана була дуже рада такому рішенню батьків. Артист і його обраниця домовилися влаштувати весілля в квітні, так як весна - чудовий час для такої події.

Схожі статті: