Як уникнути болю при дефлорації?

Дефлорація, перший статевий акт або простими словами – втрата цноти – це той процес, якого побоюються більшість дівчат і хлопців зокрема. Але, навколо цього акта більше міфів, ніж правди, до того ж, не всі дівчата дійсно відчувають больові відчуття. Те, чи буде відчувати людина біль при першому сексуальному акті або немає визначається його анатомічними особливостями, фізіологією і психоемоційним станом. Больових відчуттів під час втрати цноти можна уникнути, головне – правильно провести статевий акт.

Те, зазнає жінка біль під час статевого акту визначається двома фізіологічними чинниками: еластичністю дівочої пліви, а також кількість розташованих в ній кровоносних судин. Закономірність: чим більше кількість кровоносних судин, тим товщі пліва і тим болючіше буде перший статевий акт. Єдине, що може значно зменшити больові відчуття – це повільне введення статевого члена в піхву. Тоді дівоча пліва буде розтягуватися менш інтенсивно і її розрив не спричинить за собою неприємні відчуття.

Ще однією важливою умовою безболісного позбавлення невинності є розслаблений стан обох партнерів. Якщо чоловік і жінка сприймають статевий акт як приємний розслабляючий процес, то вони набагато легше перенесуть перше злягання і вже подальша інтимна близькість перетвориться для них справжнє задоволення. Думка лікаря-гінеколога: Деякі пари свідомо не бажають стикатися з таким явищем, як акт дефлорації.

Що можна зробити в такому випадку? Видалити незайману пліву на прийомі у лікаря-гінеколога під місцевою анестезією. Процес пройде безболісно для жінки і непомітно для пари.

До речі, саме так можна перебороти свій психологічний і фізичний страх перед втратою цноти . (function(w, d, n, s, t) { w[n] = w[n] || [] w[n].push(function() { Ya.Context.AdvManager.render({ blockId: 'R-A-191925-2', renderTo: 'yandex_rtb_R-A-191925-2', async: true }) }) t = d.getElementsByTagName('script')[0] s = d.createElement('script') s.type = 'text/javascript' s.src = '//an.yandex.ru/system/context.js' s.async = true t.parentNode.insertBefore(s, t) })(this, this.document, 'yandexContextAsyncCallbacks')Статевий акт при дефлорацииСексопатологи і лікарі-гінекологи рекомендують при першому статевому акті слідувати наступним рекомендаціям: Для додаткового знеболення тканин піхви у жінки, можна використовувати спеціальні лубриканти з анестезуючою ефектом (звертайте увагу на те, щоб у складі був лідокаїн). Для захисту партнерки від проникнення мікробів в область знаходження дівочої пліви, рекомендується застосовувати змащення з вмістом бактерицидних речовин і презерватив на латексній основі.

Дефлорація супроводжується кровотечею. Як правило, воно незначне і не вимагає звернення до лікаря-гінеколога. Дівчині потрібно бути готовою до того, що таке кровомазание буде тривати кілька діб. Протягом цього часу, необхідно дотримуватися правил гігієни, користуватися щоденними вбираючими прокладками і надягати нижню білизну з натуральних тканин.

Перед тим, як приступати до сексуального акту, приділіть час для прелюдії. Це допоможе розслабитися як чоловікові, так і жінці. Але, при цьому сексологи не рекомендують робити акцент на петтінг, так як це дія спровокує сильний приплив крові до статевих органів і наступний акт дефлорації буде болючим. Крім цього, приплив крові сприятиме наповненню кровоносних судин, розташованих в піхву, що може спровокувати кровотечу при розриві дівочої пліви. Важливо!

Не варто прагнути до досягнення піку задоволення (оргазм) в момент першого статевого акту. Це практично неможливо і не потрібно жодному з партнерів, не варто проводити подальше механічне пошкодження розірваних тканин піхви. Щоб звести до мінімуму больові відчуття в момент розриву дівочої пліви, сексологи рекомендують займатися сексом в класичній місіонерській позі.

У такій позі відбувається максимальне відкриття піхви і натяг дівочої пліви, відповідно – акт дефлорації відбувається швидше. Дівчина практично не відчуває больових відчуттів, так як все відбудеться швидко. Всі знають, що таке акт дефлорації і чим він у підсумку завершується, але мало хто розуміє, що з себе представляє дівоча пліва.

Отже, дівоча пліва – це складка слизової оболонки піхви, яка має невеликий отвір для виходу менструальних виділень. У кожної жінки площа дівочої пліви різна – у кого-то вона мала, у кого-то велика. На дівочій пліві розташована велика кількість кровоносних судин, що і пояснює наявність крові при пошкодженні слизової оболонки. Чим більше кровоносних судин на плеве, тим багатшим буде кровотеча. Максимальна тривалість кровотечі після акту дефлорації – 5 діб.

Жінці протягом цього часу не рекомендується відвідувати громадські місця у вигляді басейнів, саун і загальних роздягалень, так як великий ризик проникнення інфекцій в «свіжі» тканини. Дівоча пліва у жінки може розірватися не тільки в результаті статевого акту, але і після акту мастурбації або ж постійних інтенсивних фізичних навантажень у вигляді велосипедного та кінного спорту. У деяких жінок пліва настільки еластична, що її складно пошкодити при статевому акті і остаточний її розрив відбувається в процесі пологів.

Якщо дівоча пліва не розривається після сексуального контакту, то з цією проблемою можна звернутися до лікаря-гінеколога, який проведе її хірургічне видалення (тобто, розрив пліви під місцевою анестезією). Якщо пара планує перший зробити статевий акт без презерватива, то необхідно заздалегідь подбати про засоби контрацепції – гормональні таблетки, спеціальні гелі і т. д. Але будьте уважні – перед статевим актом потрібно бути впевненими, що ні у одного з партнерів інфекцій, що передаються статевим шляхом. Інформаційно-пізнавальний медичний портал, постійно оновлюється медичними статтями, новинами, актуальними захворюваннями, симптомами та методами лікування.

Всі права захищені © 2013-2017. Розміщені на сайті матеріали, включаючи статті, можуть містити інформацію, призначену для користувачів старше 18 років, відповідно до Федерального закону №436-ФЗ від 29.12.2010 року "Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю та розвитку". 18+. При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання, індексується пошуковими системами, обов'язкова!

Ресурси та особи, викриті в несанкціонованому копіюванні, будуть переслідуватися за законом (стаття 7.12 Кодексу РФ "Про адміністративні порушення'). Інформація носить довідковий характер, проконсультуйтеся з лікарем! Не займайтесь самолікуванням! При перших ознаках захворювання зверніться до лікаря! Сайт не є засобом масової інформації!правова інформація | про сайт | карта сайту

Схожі статті: