Диспорт що це за процедура в косметології?

Як відомо, візуально вік людини визначається не його роками, а тим, як він себе відчуває, але, на жаль часом зовнішній вигляд шкіри може видавати секрети жінки. Сьогодні, для того, щоб удосконалити зовнішність і «зупинити» процеси старіння, існує велика кількість різноманітних косметичних процедур.

Однією з найбільш популярних в наш час процедур по омолодженню є уколи з ботулотоксином, найвідомішим з яких є Диспорт, і його докладний опис представлено в статті нижче. • Що таке Диспорт• Дія препарату• Кому потрібна процедура?• Як робити уколи• Коли помітний ефект• Можливі наслідки• Протипоказання• Ботокс і Диспорт що краще?• Рекомендації косметологів• Фото Сьогодні вкрай популярна процедура здійснення внутрішньом'язових ін'єкцій в область особи з метою корекції проблемних ділянок. Одним з найбільш дієвих і популярних препаратів, за допомогою яких проводиться терапія, є Диспорт.

Цей продукт схвалений клінічними дослідженнями і застосовується в косметичних цілях у 120 країнах світу. Сам же препарат являє собою розчин для ін'єкцій, який перед введенням в м'язову тканину розводять натрію хлоридом. Дане фармакологічний засіб має міорелаксантних дією і містить комплекс ботулінічний токсин типу А-гемагглютини. Що стосується допоміжних компонентів, то у складі препарату є також альбумін і лактоза.

Використовуючи Диспорт в якості інструменту для проведення косметичної корекції особи, необхідно розуміти, який ефект надає засіб на організм і як діє цей продукт. Ефект, що реалізується з допомогою описуваного медикаменту, заснований на специфічній діяльності волокон м'язової тканини людини. Справа в тому, що м'язи скорочуються і розслаблюються внаслідок дії на них нервових імпульсів, електричних розрядів викликаних роботою мозку. При цьому передача імпульсу можлива завдяки особливому медіатора, ацетилхоліну.

Ботулінічний токсин, присутній у вигляді діючого компонента в складі Диспорту, блокує дію конкретного медіатора, тим самим практично повністю сповільнюючи нервову провідність в м'язах. В результаті такої дії зморшки і мімічні складки, які були викликані напругою лицьової мускулатури, зникають. Слід зазначити і те, що м'язи втрачають свою можливість скорочуватися і весь час, поки триває ефект від заходу, залишаються в розслабленому стані.

В силу того, що зміст ботулотоксину в описуваному засобі не велике, від внутрішньом'язових ін'єкцій не страждають прилеглі тканини. При цьому, протягом певного періоду часу, речовина повністю виводиться з організму, після чого і ефект від препарату зникає. Таким чином, фахівці рекомендують час від часу проводити курс ін'єкцій повторно, після чого тривалість дії речовини збільшується. Описуваний препарат вводиться внутрішньом'язово за допомогою ін'єкцій, при цьому сама процедура не займає багато часу.

Слід зауважити, що перед тим, як провести омолоджуючий процес слід проконсультуватися з фахівцем, який може порекомендувати пройти через курс ін'єкцій Диспортом, тільки в тому випадку, якщо для цього є явні свідчення. Серед показань, які і є умовою до призначення уколов, потрібно виділити: При цьому Диспорт використовується не тільки для здійснення косметичних процедур, але і в лікувальних цілях. В офтальмології за допомогою цього препарату усувають порушення тонусу очних м'язів.

Сама по собі ця процедура досить проста з точки зору здійснення маніпуляцій. Найскладніше, на що слід звернути особливу увагу – це правильно розрахувати пропорції і обсяги введеного в якості ін'єкцій препарату. У зв'язку з цим потрібно пройти консультацію у фахівця, який в першу чергу визначить доцільність процедури, а потім розрахувати дозування.

Розробляючи схему корекційних заходів, лікар-косметолог враховує численні фактори: вік пацієнта, стан шкіри, глибину і вираженість зморшок і т. д. На даному відео показана процедура ін'єкцій ботулотоксином в рамках косметологічного кабінету, що проводиться з метою розслаблення м'язів і розгладження зморшок. Ознайомившись з матеріалом можна отримати повну картину того, як проводять процедуру корекції овалу обличчя і структури шкіри за допомогою препарату Диспорт.

Як показує практика, ефект від проведення ін'єкцій Диспортом можна помітити вже на наступний день. При цьому, цей самий ефект з часом тільки зростає і досягає свого апогею по закінченню двох тижнів з моменту проведення процедури. Незабаром зникають не тільки дрібні, а також зморшки середньої глибини, але і великі борозни, підкреслюють незворотність вікових процесів.

Згідно з відгуками людей, які пройшли через описувану процедуру, дія препарату аналогічно пластичної операції. Дія, як було згадано, починається відразу і триває протягом півроку після першої процедури. У зв'язку з цим у багатьох виникає цілком логічне запитання, як часто можна колоти Диспорт. Фахівці в цьому випадку стверджують, що на повторний сеанс можна прийти через півроку, як тільки дія препарату завершиться.

Важливо і те, що ефект від другої процедури буде тривати вже близько дев'яти місяців, а від третьої цілий рік. Для того щоб остаточно визначитися, чи варто робити корекцію обличчя за допомогою описуваного методу, потрібно ознайомитися з можливими ускладненнями і наслідками, з якими може зіткнутися кожен. І почати потрібно з того, на що скаржиться більшість клієнтів, які вже провели уколи Диспортом і відчули всілякі негативні дії ботулінічного токсину: Найчастіше дані побічні ефекти пов'язані з низькою компетенцією фахівця, який проводив косметичну процедуру.

Важливо зауважити, що описуване захід повинен проводити тільки дипломований медичний працівник. Побічні дії можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів або навіть місяців, а в деяких випадках спостерігалася повна атрофія м'язової тканини, внаслідок чого був поставлений діагноз параліч м'язів обличчя. Важливо враховувати й те, що описуваний препарат має властивість проникати в кровотік і поширюватися по всьому організму, якщо ввести ін'єкцію неправильно.

З цієї причини, щоб уникнути негативних наслідків, необхідно звертатися тільки до кваліфікованих фахівців і перевірені досвідом косметологічні клініки. Описуване косметичний захід, крім привабливої ефекту, володіє цілим рядом побічних дій, з якими можна зіткнутися, якщо не звертати уваги на протипоказання до процедури. У зв'язку з цим, слід позначити стани, при яких конкретний захід недоступне: Велика кількість людей цікавить питання щодо різниці між Ботоксом і Диспортом.

Насправді ж, обидва препарату дуже схожі як за дії, так і за своїм складом, однак різниця між ними все одно є. Почнемо з того, що Ботокс – це продукт виробництва США, а ось Диспорт є винаходом Європейських фармацевтів (Франція та Великобританія). Основна відмінність між препаратами криється в тому, що зміст ботулотоксину в Диспорте в два з половиною рази нижче, ніж в американському аналогу. У складі Ботокса в якості розчинника присутній натрію хлорид, а склад європейського засобу входить лактоза.

Крім цього існують і інші параметри, наприклад: Як не дивно, але до процедури омолодження за допомогою ін'єкцій Диспортом слід готуватися, а також дотримуватися рекомендацій після процедури. У зв'язку з цим фахівці пропонують ряд рекомендацій щодо того, що можна і чого не можна робити до і після процедури. Після проведення процедури введення Диспорту внутрішньом'язово, можна помітити як контури особи вирівнюються, зморшки розгладжуються, зникають ознаки старіння, поліпшується зовнішній вигляд шкіри.

Марина: Я не так давно дізналася про таку процедуру як ін'єкції Диспортом і спершу вагалася, а потім записалася на прийом. З моменту введення процедури минуло вже два місяці – я дуже рада результату, особа помолодшав років на десять. Катя: Після ін'єкцій у перші дні дуже дивне відчуття було, але з часом звикла.

Підсумком процедури залишилася задоволена, особа дуже гладке і зморщок майже немає. Ірина: Після ін'єкцій Диспортом відзначаю, що шкіра набагато приємніше виглядає, ефект від пластики, можу тільки порекомендувати.

Схожі статті: