Гарднерели в мазку норма

Це одне з найбільш частих досліджень, проведених в гінекологічній практиці. Так як багато біди з жіночим здоров'ям трапляються із-за порушень мікрофлори або розвитку інфекцій сечостатевої системи, при пред'явленні відповідних скарг мазок проводиться жінкам в обов'язковому порядку. На жаль, отриманий бланк з результатами аналізу не відразу відповідає пацієнтці на всі питання про стан її здоров'я. Зазвичай для розшифровки доводиться йти до лікаря, і вже він пояснює, що саме показав тест.

Щоб Ви могли скласти хоча б приблизне уявлення про результати мазка, поговоримо про норми вмісту різних компонентів флори, що визначаються при цьому дослідженні. Які клітини виявляються в мазку? Статеві шляхи — одна з найбільш густонаселених» частин тіла людини. Мікрофлора цій області має досить багатий склад, в неї входить кілька сотень різних видів мікроорганізмів, однак провідне значення мають лише.

Крім того, в мазку присутні деякі клітини. Лейкоцити: як відомо, лейкоцити є клітинами запалення, але в визначених кількостях їх знаходять у гінекологічному мазку і в нормі. Якщо їх вміст перевищує допустимі межі, фахівці говорять про те, що у пацієнтки існує запальний процес. Плоский епітелій: ці клітини формують слизову оболонку статевих шляхів, так що, коли вони відмирають і злущуються, то потрапляють в вагінальний секрет, де і виявляються в різній кількості.

При запаленні їх кількість може збільшуватися. Збільшення їх кількості призводить до розвитку вагінального кандидозу, або молочниці. Палички Додерлейна: один з основних компонентів нормальної мікрофлори якщо їх стає занадто мало, можливо, у пацієнтки є дисбактеріоз піхви. Слиз: це, звичайно, не клітини, але продукт їх життєдіяльності, так що його визначення в мазках дуже важливо.

Велика кількість слизу може говорити про дисбактеріозі або побічно свідчити на користь інфекційного запалення. «Ключові» клітини: таке особливу назву отримали епітеліальні клітини, покриті дрібними за розміром бактеріями-гарднерелами, які у вільному вигляді зазвичай не зустрічаються. Гарднерели — це мікроорганізми нормальної флори, в нормі в мазку їх зовсім. Якщо їх кількість збільшується, і вони формують вище згадані «ключові» клітини, це говорить про наявності гарднерельозу, або бактеріальному вагінозі.

Кишкова паличка: як зрозуміло з назви, ця умовно-патогенна бактерія живе в кишечнику. Але іноді в невеликій кількості вона може потрапляти і в статеві шляхи. Якщо кількість паличок зростає, вони можуть викликати запалення. Зокрема, кишкова паличка нерідко виступає причиною появи циститу у жінок.

Трихомонада, гонокок, хламідія та інші збудники захворювань виявлятися в мазку не повинні. Нормальний вміст різних клітин Зміст різних клітин в мазку залежить від того, з якої області був узятий зразок матеріалу. Його можна брати з трьох місць: із уретри, зі стінок піхви з каналу шийки матки. Для кожної з цих зон існують свої норми.

Уретра Лейкоцити: 0-5 в полі зору Плоский епітелій: Слиз помірна кількість: відсутній Палички Додерляйна, грампозитивні палички: не виявляються Грамнегативні палички, ключові клітини, кишкова паличка, анаеробні палички, грибки, збудники інфекцій: відсутні Піхву Лейкоцити: 3-5 до 10 в полі зору Плоский епітелій: Слиз помірна кількість: помірна кількість Палички Додерляйна, грампозитивні палички: у великій кількості Грамнегативні палички, ключові клітини, кишкова паличка, анаеробні палички, грибки, збудники інфекцій: відсутні Шийка матки Лейкоцити: 5-10 до 30 в полі зору Плоский епітелій: Слиз помірна кількість: помірна кількість Палички Додерляйна, грампозитивні палички: немає Грамнегативні палички, ключові клітини, кишкова паличка, анаеробні палички, грибки, збудники інфекцій: відсутні Умовні позначення і скорочення Сподіваємося, тепер у Вас склалося певне уявлення про те, що визначає мазок, і в якій кількості досліджувані елементи повинні виявлятися в цьому аналізі. Однак, якщо Ви заглянете в одержаний Вами бланк з результатами, не факт, що Ви зможете судити про наявні порушення.

Та тому, що при описі будь-яких аналізів на флору фахівці нерідко користуються скороченнями, в тому числі, і латинськими. Що ж, давайте розшифруємо незрозумілі записи. Вони означають місця взяття матеріалу. U uretra означає «уретра, сечовий канал», V vagina означає «піхва», а C cervix — шийка матки.

А тепер розберемо терміни, які знаходяться в першому стовпчику це назви різних клітин. «L» означає «лейкоцити» «Еп. — плоский епітелій «Gn. » — гонокок «Сhl. » — хламідії «Trich. » — трихомонада «Сandida» — грибки Кандіда Нарешті, залишилося зрозуміти самі позначення, що стоять у вмісті 2,3 і 4 стовпчиків під літерами C, V і U, навпроти назв клітин. », «аbs» відсутні «у п. » — в полі зору. Володіючи цією інформацією, тепер Ви напевно зможете правильно розшифрувати свої аналізи.

Але, якщо з якоїсь причини Ви не зрозумієте, про що говорять Ваші дані, не турбуйтеся: все одно з результатами треба буде звернутися до лікаря, щоб отримати не тільки відомості про дослідження, але і план подальшої діагностики і лікування. У мене 23-24 тиждень вагітності. Недавно здавала мазок на флору, ось результати: Лейкоцити: вбк вбк Эпит. Мені сказали проставити свічки Бетадин, чи вірно це? Чоловікові теж треба якось пролікуватися?

Достатньо йому буде випити таблетку Дифлюкана? Допоможіть,будь ласка, з розшифровкою аналізу. Епітелій Плоский 1-3, циліндричний 10-12, кількість сигменто-ядерних лейкоцитів у полі зору 1-2, загальна кількість мікроорганізмів у полі зору до 200, морфотипи виявлених мікроорганізмів: палички Грам + +, Грам - +, гонококи, найпростіші не виявлені. Допоможіть будь ласка розшифрувати аналіз.

Лікар сказала ,що все в порядку. Мазка Коментар Мікроскопічна картина: V — Епітелій плоский поверхневого шару. Мікрофлора — лактоморфотипы в помірній кількості. Грам + коккобациллы в мізерній кількості. Епітелій плоский поверхневого шару.

Мікрофлора — та, в меншій кількості. U — Матеріал на склі відсутня. В отриманому матеріалі трихомонади і гонококи не виявлені. Коментар до заявки: Досліджуваний матеріал -виділення піхви, шийки матки, уретри Здрастуйте, у нас така проблема, що,у 6 - ти месечного дитини вже 2 міс не проходить вульвіт червона слизова виділень немає, здавали купу мазків генеколог каже що за мазком все добре, що ви скажете. Результат мікроскопії: лейкоцити 0-1-3.

Гонококи, Трихоманоз, Паличка Дедерлейна відсутня. Здали повторно на бак посів результат ще не готовий, за раніше спасибі за відповідь!!!! Поясніть будь ласка результат аналізу. Будь ласка допоможіть розшифрувати аналізи на флору Z 0-1 палочк. Мені сказали що аналізи на флору хороші,тільки треба буде свічки перед пологами повставляти,так як я носителька молочниці!! Але тим самим змушують через уретру здати аналіз хламідії!!!! Тим більш аналіз на хламідії дуже болючий через уретру,а з розширювачем мені не можна!!

Які цілі переслідує лікар,до речі аналіз платний і гос-я лікарня!!!! На 8 день сходила до гінеколога. При огляді виявився гострий кольпіт. На другий день прийшли результати. Решта все в нормі. Лікар прописав Флуканазол 1 капсулу і через 3 дні ще одну капсулу і свічки Тержинан.

1 день використання свічок печіння припинилося. АЛЕ на четвертий день печіння відновилася. Може аналізи були не досить точні? Або мені зробили не правильне призначення? І чи могло вплинути на мазок і лікування, те, що я п'ю ОК?

Підкажіть будь ласка чи потрібно лікування? У мене була виявлена мікоплазма гениталиум і підвищений рівень лейкоцитів. Я пройшла антибактеріальне лікування і здала повторно аналіз. Допоможіть розшифрувати аналіз флори. Мене періодично турбують густі, білі виділення зі слабким запахом не неприятныйусиливаются перед менструацією, також є печіння, свербіж, іноді біль при статевому акті. Допоможіть,будь ласка, з розшифровкою аналізу. Добрий день підкажіть будь ласка, як розшифрувати результати.

Допоможіть розшифрувати результати аналізів. Лейкоцити уретра Лейкоцити 0-1 шийка матки 1-2 Лейкоцити піхву 5-7-10 Епітелій — велика кількість флора палочковая — велика кількість флора какковая — поодинокі коки. «З» лейкоцити — 8-10,у слизу до 25 епітелій — 5-10 плоский флора — змішана убога інше — слиз++ «V» лейкоцити — 5-10 епітелій — пласти флора — змішана помірна інше — слиз+ «U» лейкоцити — 0-0-1 епітелій — групи флора — змішана убога Привіт! Допоможіть будь ласка розшифрувати лейкоцити 3-4 лец.

От я вчора здала аналіз сечі : лейкоцит:2-3-4, эпит. Епітелій плоский V помірно Лейкоцити V 3-4 Ключові клітини V не виявлені Елементи грибів V не виявлені Мікрофлора V змішана Кількість мікрофлори V рясне Епітелій плоский C помірно лейкоцити з 20-25 Ключові клітини не виявлені Елементи грибів не виявлені Мікрофлора C змішана Кількість мікрофлори З рясне Епітелій плоский U помірно Лейкоцити U 2-3 Ключові клітини U не виявлені Елементи грибів U не виявлені Мікрофлора U змішана Кількість мікрофлори U помірне Neisseria gonorrhoeae не виявлена Trichomonas vaginalis не виявлена Додати коментар Ваш e-mail не буде опублікований.

Схожі статті:

 • Виявлення палочковой флори в мазку норма чи ні?

  В результаті діагностичних процедур часто виявляється палочковая флора в мазку – що це таке, можна зрозуміти, уточнивши вид виявлених мікроорганізмів. Існує кілька різновидів паличок: одні є...

 • Аналіз мазка soor норма у жінок

  Мазок з уретри у чоловіків (син. бактеріологічний мазок з сечовипускального каналу, мазко на флору ) це особливий лабораторний аналіз, який надає допомогу з'ясувати, які мікроби і в якій...

 • Норма лактобацил в мазку

  Піхвова флора є показником стану жіночого здоров'я, при цьому лактобацили в мазку, взятому з піхви, мають бути в більшій кількості, ніж інші мікроорганізми. Пояснюється даний фактор властивістю...

 • Enterococcus faecalis в мазку у жінок лікування

  Доброго дня!Мені 31 рік. Не можу забеременить. Разом з чоловіком проходимо обстеження. ІПСШ не розпізнано.У мене в посіві на флору піхви розпізнані enterococcus faecalis 10 у 6 степені, у...

 • Виділення після місячних: норма і патологія

  Часто виділення, не пов'язані з менструацією, лякають жінок. Далеко не кожна жінка знає про те, які виділення з піхви можна вважати нормою, а які свідчать про наявність захворювань. Виділення з...