Як правильно чистити зуби: типові помилки і способи їх уникнути

Статистика свідчить: багато росіян в середньому витрачають на цей процес всього 46 секунд. Така швидка чистка не приносить належного результату лікарі не даремно рекомендують проводити за цим корисним заняттям мінімум 2 хвилини. Протягом цього часу ти зможеш приділити кожному зубу необхідну увагу і очистити його від нальоту.

Щоб впоратися з людською лінню, виробники електричних зубних щіток давно придумали хитрість: вбудований таймер, який повідомляє, коли можна з почуттям виконаного обов'язку відкласти щітку. Найчастіше техніка чищення зубів також сильно відрізняється від рекомендованої лікарями. Правильні вимітаючі руху не так зручно робити, як прості і не вимагають додаткових зусиль з боку в бік.

Але тільки вірні маніпуляції щіткою зможуть очистити накопичився наліт уздовж лінії ясен і в міжзубних проміжках, де в більшості випадків і розвивається карієс. Практика показує, що змінити свої звичні рухи під час чищення простий щіткою не так просто, але є варіант, який не зажадає від вас ніяких зусиль: електричні щітки зі спеціальними технологіями. Наприклад, Philips Sonicare, у якій щетинки рухаються вгору-вниз, здійснюючи ті самі вимітаючі руху.

Часта чистка зубів теж може погано позначитися на стані емалі і ясен, тому зайве завзяття тут ні до чого. Чистиш зуби вранці і ввечері? Молодець, продовжуй в тому ж дусі. Расчехляешь щітку після кожного прийому їжі? Ось це вже явний перебір: в результаті зубна емаль истончится, а ясна будуть вічно травмовано.

Занадто інтенсивні рухи під час процесу теж травмонебезпечні: рухай рукою легко і плавно. Є думка, що звичайна зубна щітка чистить не гірше електричної. Але насправді це можливо, лише якщо під час очищення порожнини рота ти зважаєш на всі перераховані вище фактори — напрям рухів, рівномірний розподіл тиску на зуби і відстеження необхідних 2-х хвилин. Електричні зубні щітки справляються з цим на раз-два!

До того ж їх щетинки рухаються набагато швидше, забезпечуючи якісне очищення поверхні зубів. Та ж технологія Philips Sonicare дозволяє щетинкам рухатися зі швидкістю 31 000 рухів у хвилину, формують іригаційний ефект: потік рідини, який ефективно видаляє наліт, при цьому не пошкоджуючи емаль. Коли в останній раз ти знаходив час для чищення язика? А адже на його поверхні шкідливі мікроби накопичуються у великій кількості.

Щоб очистити мову, можна використовувати спеціальну поверхню ручної зубної щітки або ж скористатися спеціальною насадкою для електричної щітки. Під час процесу старайтся не тиснути на найдальшу частину мови, так як це може викликати неприємні відчуття і напад кашлю. Хто-небудь цінник бачив!!?? Philips Sonicare варто 17900 рублів!!!

Мені здається електричні щітки за 1500 рублів впораються з вище перерахованими завданнями не гірше. Чесно кажучи, хочу спробувати перейти на електричну зубну щітку, але ні як не наважуюся. То ціна відлякує (порівняно із звичайною щіткою), то трапляються відгуки про швидке стирання емалі від електричних щіток і т. д. Переходь, сам собі взяв 2 місяці тому, якість чищення змінилося в кращу сторону. Рекомендую щітку Remington, коштує відносно недорого, в Іркутську брав за 3300. Володіє всіма функціями філіпса за 17К.

Заряджаю раз в місяць, кілька режимів роботи. Жодного разу не побачив реклами електричної зубної щітки Philips Sonicare, яка дозволяє щетинкам рухатися зі швидкістю 31 000 рухів у хвилину, формують іригаційний ефект: потік рідини, який ефективно видаляє наліт, при цьому не пошкоджуючи емаль. Я чищу зуби десь хвилини, стоматолог мені завжди робить зауваження, що неправильно чищу, багато нальоту залишається.

Тепер буду приділяти цьому більше часу, буду чистити по техніці, яка вказана в статті.

Схожі статті: