Покаже чи ні тест позаматкову вагітність?

Зачаття і подальший розвиток ембріона іноді може йти по неправильному сценарієм. Хронічні захворювання, гормональні збої ведуть до імплантації заплідненої яйцеклітини поза порожнини матки. Показує тест позаматкову вагітність і як визначити цю патологію – питання, важливе для жінок, які планують народження малюка.

Необхідно знати не тільки можливі результати тесту, але і ознаки позаматкової вагітності на ранніх термінах. Своєчасне звернення до лікаря, раніше виявлення проблеми дозволить зберегти життя жінці, а також здатність зачати і виносити дитину в подальшому. Зачаття і вагітності передує дозрівання яйцеклітини.

Цей період називається овуляція. Клітина виходить з фолікула, просувається в маткову трубу, де зустрічається зі сперматозоїдом за умови скоєного статевого акту. Далі відбувається запліднення і зародок поступово переміщається в порожнину матки, де відбувається його імплантація в одну із стінок. На це йде близько семи днів. По ряду причин запліднена клітина не переміщається в матку і кріпиться прямо в трубі.

Або ж переміщається, але не в порожнину матки, а кріпиться до її шийці або взагалі до органів черевної порожнини. Це і є позаматкова або ектопічна вагітність. Жінки цікавляться, чи показує тест позаматкову вагітність на ранніх термінах.

В основі дії тесту лежить реакція на хоріонічний гонадотропний гормон або ХГЛ. Останній починає вироблятися відразу ж після зачаття, незалежно від того, де прикріпився ембріон. Тому, якщо почалася позаматкова вагітність, покаже тест чи ні – відповідь позитивна. Ознаки позаматкової вагітності на ранніх термінах схожі з симптомами звичайного зачаття, пристрій показує дві смужки. Буде тест позитивним, залежить від строку його проведення. Якщо процедура проводиться занадто рано, можливий тест негативний.

Необхідно врахувати те, що при эктопическом розвитку ХГЛ виробляється в менших кількостях, більш повільно. З цієї ж причини іноді результат тестування, який бачать жінки – слабка друга смужка. Щоб отримати найбільш точний результат, важливо проводити процедуру правильно, дотримуючись всіх рекомендацій: Показує тест на вагітність позаматкову вагітність, ми з'ясували.

Тест дає позитивну відповідь в будь-якому випадку, якщо відбулося зачаття. Жінці необхідно знати симптоми і ознаки позаматкової вагітності. Це дозволить уникнути плачевних наслідків. Коли робити тест на вагітність? Читайте у статті про проведення тестування, терміни, коли результат буде максимально наближений до точного, видах пристроїв, а також інструкції по застосуванню.

Якщо жінка підозрює позаматкову вагітність, відповідні ознаки, необхідно звернутися до лікаря. Можна визначити патологію з допомогою тесту? Ні, не можна. Діагностика неправильного розвитку ембріона включає в себе аналіз крові на ХГЛ, а також проведення УЗД. ХГЛ при позаматкової вагітності не буде показувати тієї динаміки, яка характерна для природної (аналіз здається кілька разів з інтервалом у 2 дні). Фахівець УЗД здатний побачити не тільки наявність ембріона, але і його розташування.

Якщо мають місце ознаки патології, не потрібно затягувати з візитом до лікаря. Своєчасне виявлення проблеми дозволить провести операцію як можна раніше почати лікування. Це дозволить зберегти здоров'я і виносити здорового малюка трохи пізніше, після реабілітаційного періоду.

Схожі статті: