КОЛДАКТ ФЛЮ ПЛЮС №10 КАПС.

Дія:антигістамінний, анальгетичну, жаропонижающееСостав:парацетамол 200мг, фенілефрин 25мг, хлорфенамин 8мг Допоміжні в-ва: тальк очищений, гідроксипропілметилцелюлоза, етилцелюлоза, діетилфталат, целюлоза мікрокристалічна, повідон, шелак, натрію метабісульфіт, динатрію едетат, барвники, крохмаль кукурудзяний, желатин білий, сахароза.Показання:- гарячковий синдром ('простудні та інфекційні... Капсули тверді желатинові, з червоною кришечкою та прозорим корпусом, розміром «0», що містять білі або майже білі, жовті і від оранжевого до червоного кольору пелети.

Парацетамол чинить жарознижувальну і знеболювальну дію: зменшує больовий синдром, що спостерігається при простудних станах — біль у горлі, головний біль, м'язовий і суглобовий біль, знижує високу температуру. Фенілефрин чинить судинозвужувальну дію — зменшує набряк і гіперемію слизових оболонок верхніх дихальних шляхів і придаткових пазух носа. Симптоматичне лікування застудних захворювань, грипу, ГРВІ (гарячковий синдром, больовий синдром, ринорея).

З обережністю: вроджені гіпербілірубінемії (синдроми Жильбера, Дубіна-Джонсона і Ротора), бронхіальна астма та ХОЗЛ. Підвищення ПЕКЛО, тахікардія, сонливість, порушення засинання, запаморочення, підвищена збудливість, сухість слизових оболонок, мідріаз, парез акомодації, підвищення внутрішньоочного тиску, погіршення апетиту, нудота, епігастральний біль, анемія, дуже рідко — затримка сечі, алергічні реакції (шкірний висип, свербіж, кропив'янка, ангіоневротичний набряк), рідко — анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз при тривалому прийомі у високих дозах можлива гепатотоксична та нефротоксична дія.

Ризик розвитку гепатотоксичної дії парацетамолу підвищується при одночасному призначенні барбітуратів, дифеніну, карбамазепіну, рифампіцину, зидовудину і інших індукторів мікросомальних ферментів печінки. Антидепресанти, фенотіазинові похідні, протипаркінсонічні і антипсихотичні лікарські засоби підвищують ризик розвитку затримки сечі, сухості у роті, запорів. Хлорфенамин одночасно з фуразолідоном може призвести до гіпертонічного кризу, збудження, гіперпірексії.

Трициклічні антидепресанти посилюють адреноміметичну дію фенілефрину, одночасне призначення галотана підвищує ризик розвитку шлуночкової аритмії. Знижує гіпотензивну дію гуанетидину, який, у свою чергу, посилює альфа-адреностимулирующую активність фенілефрину. Для дорослих і дітей старше 12 років — по 10 мл (2 ч. ложки) 3-4 рази на день, для дітей 6-12 років — по 5 мл (1 ч. ложка) 3-4 рази на день. Тривалість прийому як жарознижуючий засіб — не більше 3 днів як знеболюючий — не більше 5 днів.

Симптоми: обумовлені парацетамолом, проявляються після прийому понад 10-15 г — блідість шкірних покривів, зниження апетиту, нудота, блювання, гепатонекроз, підвищення активності печінкових трансаміназ, збільшення ПВ. Лікування: промивання шлунка в перші 6 год, введення донаторів SH-груп і попередників синтезу глутатіону — метіоніну протягом 8-9 год після передозування і N - ацетилцистеїну — протягом 12 год.

При випадковому передозуванні слід негайно звернутися до лікаря незалежно від того, спостерігаються будь-які симптоми передозування чи ні. Без вказівки лікаря не слід застосовувати препарат хворим, які проходять курс лікування із застосуванням інших лікарських засобів, зокрема інгібіторів МАО. Якщо, незважаючи на прийом препарату, захворювання супроводжується тривалою лихоманкою або спостерігаються повторні підвищення температури, необхідно звернутися до лікаря.

Не можна приймати з алкоголем і поєднувати з іншими препаратами, що містять парацетамол. При застосуванні Колдакта Флю Плюс небажано вживати снодійні, транквілізатори та інші психотропні засоби. Спотворює показники лабораторних досліджень при кількісному визначенні глюкози і сечової кислоти в плазмі.

У разі тривалого лікування проводять контроль показників периферичної крові і функціонального стану печінки. У період лікування необхідно утримуватися від керування автотранспортом і занять потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Схожі статті:

  • Гриппол Плюс Інструкція по Застосуванню 2016-2017

    Гриппол Плюс Інструкція по Застосуванню 2016-2017 - гриппол - високоефективна і безпечна полімер-субодинична вакцина нового покоління відгуки препараті інструкція. Все що потрібно знати про...

  • ГЕЛОМИРТОЛ 120МГ. №20 КАПС.

    Склад:миртол 120 мг, стандартизованого на мінімальний вміст лімонену 30 мг, цинеол 30 мг альфа-пінен 8 мг ГелоМиртол форте. М'які желатинові капсули, прозорі, довгастої форми. Вміст капсул —...

  • гриппол плюс інструкція по застосуванню 2016-2017

    — дорослим і дітям, які часто хворіють на ГРЗ, які страждають хронічними соматичними захворюваннями, в т. ч. хворобами та вадами розвитку ЦНС, серцево-судинної системи і бронхо-легеневої...

  • Дівчатка,у кого в містах з 10 градусів плюсом, ви дітям шапки без флісу одягає

    Так, однословная в'язка тонка, або трикотаж. Якщо вітер капюшон можна одягнути, але якщо голова вспотееет і буде мокра велика ймовірність захворіти В мене теж питання, дитини 4 роки в кросах...

  • ИНДИНОЛ ФОРТО 200МГ. №60 КАПС.

    Дія:є універсальним коректором патологічних гіперпластичних процесів в органах і тканинах жіночої репродуктивної системи (молочній залозі, ендометрії, міометрії, шийці матки, яєчниках)....