Збій гормонів: не тільки жіноча проблема

Перетягніть і відпустіть іконку W на іконку Будинок в панелі інструментів браузера, потім натисніть " Так " у спливаючому вікні. Найчастіше збій гормонів помилково приписують жіночому організму. Славу «жіночого захворювання» гормональний дисбаланс отримав, мабуть, з-за того, що у жінок він може викликати важкі «жіночі» захворювання: привести до безпліддя або проблеми виношування дитини.

До того ж в житті жінки існує безліч провокують збій гормонів факторів — це і сама вагітність, аборти, клімакс, прийом гормональних протизаплідних засобів і т. д. Але й чоловіки не захищені від збою гормонів — просто проявляється він у них по-іншому. Чоловіче здоров'я знаходиться в сильній залежності від роботи гормонального фону. У першу чергу страждає, звичайно, «чоловіча сила» — тобто, потенція.

Найпопулярнішою проблемою при збої гормонів у чоловіків є низький рівень чоловічого гормону тестостерону (гіпогонадизм), що сильно впливає на статевий потяг і приводить до порушення ерекції. Від тестостерону залежить і чоловіча краса — його недолік може привести до ожиріння, так і в цілому саме цей гормон формує чоловіка «за чоловічим типом», тобто впливає на його фігуру, надаючи їй чоловічі риси, впливає на настрій і навіть темперамент.

Залежить нормальний рівень тестостерону від таких факторів як вік, харчування, хвороби серцево-судинної системи і багато іншого. Збій гормонів може бути викликаний прийомом наркотиків, алкоголем, стресом, такими хворобами як ішемічна хвороба гіпофіза, цукровий діабет, анемія, ниркова недостатність, ВІЛ, а також механічних поразкою або запаленням тканини яєчок. Жінки перебувають у зоні ризику в період менопаузи (клімаксу), після пологів або абортів.

В останні роки все частіше стають схильні до збою гормонів молоді жінки — через неуважного ставлення до свого організму, зловживання алкоголем або курінням, нездорового способу життя, безладного прийому гормональних контрацептивів та ін Основними жіночими гормонами є естроген і прогестерон, збій гормонів у жінки найчастіше викликаний порушенням їх балансу. Після 40 років жінка перебуває «в очікуванні» менопаузи, після настання якої припиняється утворення яйцеклітин, і з-за цього рівень естрогену в жіночому організмі знижується, що викликає такі неприємні відчуття, як дратівливість, стомлюваність, нічна пітливість, головні болі і т. д. Це, на жаль, природний період для жінки, вилікувати такий збій гормонів не можна, але можна полегшити симптоми.

У молодих жінок збій гормонів не є природним процесом, тому він потребує лікування, щоб уникнути негативних наслідків, так як він може стати причиною атеросклерозу, полікістозу яєчників, міоми матки, мігрені, астми і мн. ін. Симптоми збою гормонів у чоловіків:відсутність вторинних статевих ознак у хлопчиків і підлітків — не відбувається ломка голосу, не розвиваються чоловічі пропорції тіла, може розвинутися збільшення грудних залоз (гінекомастія)уповільнення зростання волосся на лобку, в пахвових западинах, подбородкеснижение м'язової маси, ожиріння (за жіночим типом)зменшення яичекснижение ерекції статевого влечениядепрессия, втома.

Симптоми збою гормонів у жінок:нерегулярний менструальний циклусталость, дратівливість, різкі перепади настроениянабор зайвого весасухость влагалищаголовные болю, мігрені, бессонницаповышенное оволосіння на лицепоявление морщинвыпадение волосся та ін При наявності яких-небудь симптомів збою гормонів і жінці, і чоловікові необхідно звернутися до ендокринолога. Гормональний дисбаланс можна визначити тільки після здачі аналізів на гормони і загального аналізу крові. Чоловікам також знадобиться дослідження передміхурової залози.

Лікування, в основному, полягає в гормональній терапії, за допомогою якої регулюється гормональний баланс. В якості додаткової терапії використовується дієта, фізичні навантаження, здоровий спосіб життя. При виявленні будь-яких симптомів збою гормонів слід негайно звернутися до лікаря і пройти обстеження.

Вчасно врегульований гормональний дисбаланс позбавить вас від небажаних наслідків для здоров'я і допоможе зберегти високий рівень вашого життя. зробила аборт на 3 тижні.медикаментозний.. перша вагітність..після нього під час місячних не болить живіт і груди не напухає і не болить.. місячні під час..по узд все добре..але тільки груди схудла дуже...може це впливати? всю беременносить на збереженні,пила гормони,з часом стала помічати появу гармата на обличчі.минуло 18 місяців після пологів, а ситуація тільки ухутшается. В мене проблеми по жіночому здоров'ю через цих клятих гормональних збоїв, і лікар прописав стероїдну мазь.

Сама ж замовила крем Неоджин. А тепер думаю, разом їх можна застосовувати? РегинаУ мене проблеми по жіночому здоров'ю через цих клятих гормональних збоїв, і лікар прописав стероїдну мазь.

Сама ж замовила крем Неоджин. А тепер думаю, разом їх можна застосовувати? У мого чоловіка був гормональний збій!

Я думала, тільки у дівчаток буває, а тут на тобі! Я взагалі здивувалася такому. Був у депресії, зовсім не хотів займатися любов'ю, уявляєте. Вперше з таким зіткнулася. Довелося йому пити препарат для підвищення чоловічого гормону - тестостерону.

Препарат називається Тестогенон. Після нього все прийшло в норму. Загалом, чого тільки в житті не буває. // Користувач сайту Woman.ru розуміє і приймає, що він несе полнуюответственность за всі матеріали частково або повністю опубликованныеим за допомогою сервісу Woman.ru.Користувач сайту Woman.гигарантирует, що розміщення поданих ним матеріалів не нарушаетправа третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), ненаносит шкоди їх честі і гідності.Користувач сайту Woman.ru,відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті ивыражает свою згоду на їх подальше використання редакцією сайтаWoman.ru.

Використання та передрук друкованих матеріалів сайту woman.ru можливе лише з активним посиланням на ресурс. Використання фотоматеріалів дозволено тільки з письмової згоди адміністрації сайту. Розміщення об'єктів інтелектуальної власності (фото, відео, літературні твори, товарні знаки тощо) на сайті woman.ru дозволено тільки особам, які мають всі необхідні права для такого розміщення.

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ЕЛ №ФС77-65950, виданий Федеральною службою з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) 10 червня 2016 року. 16+ 2005-2017 WOMAN.RUВсе матеріали сайту Woman.ru незалежно від форми і дати розміщення на сайті, можуть бути використані тільки за згодою власників сайту. Передрук матеріалів з сайту Woman.ru неможлива без письмового дозволу редакції.

Схожі статті: