Довго не проходить кашель у дорослого

2-3 січня помітила, що при глибокому вдиху в грудях щось 'грає', 'погавкивает'. Пішла до знайомого ЛОРу. Вона слухала мене і поставила діагноз абструктивный бронхіт.

Призначила: сумамед, інгаляції з вентоліном і аскорил. Всі пропилу і зробила - результату 0. 12 січня йду до заввідділенням терапії. Призначення: антибіотик, уколи з эуфилином, ацц, дихати беродуалом, протиалергічну. Антибіотик я вже звичайно не пила, еуфілін замінила таблетками аэрофилина, беродуалом дихала, протиалергічну і но-шпу пила. Результату 0. Потім ще були 4 уколу лазолвана.

Ще один аналіз крові (все в нормі) і аналіз на загальний імуноглобулін ( при нормі 0-130 у мене 107). Потрапила 30 січня до пульмонолога. Зробила спірометрію. 120%. Сальбутамол дав покращення лише на 2%.

Зробили рентгеноскопію в різних проекциях - все в нормі. Діагноз: бронхоспазматичный компонент на тлі затяжного перебігу трахеобронхіту. Призначення: фликсотид 7 днів вранці і ввечері, але-шпа, масаж грудної клітки. Враження, що дихаю через якусь перешкоду, що, коли починаю глибоко і сильно дихати. намагаюся весь час откашлять це щось. Вночі і лежачи - не кашляю.

Пити, багато пити, чай з коренем солодки, трави, борсуковий жир (можна в капсулах), лазолван для інгаляцій пити а не дихати ним, саме пити по інструкції чистим розчином. спочатку закипячивает молоко, потім після закипання кидаєте нарізаний дрібними шматочками інжир, наполягаєте мінімум 40 хвилин. Поділяєте готовий продукт на 3 порції, і пити 3 рази в день. Рецепт розрахований на 1 день, але пити треба мінімум 3 дні.

Цей рецепт також дуже допомагає і діткам при симптомном кашлі. Я чоловіка від залишкових явищ бронхіту вилікувала так (до цього сама в це не вірила, примушувала пити все що йому приписував доктор, а кашляв він дуже сильно) - купити на ринку 2 літрові банки неочищеного вівса і кожен день варити відвар - на 0,5 літра вода півсклянки вівса. овес промити, засипати в киплячу воду, на повільному вогні томити 30 хвилин. Краще це робити з вечора. Вимкнути газ і відвар залишити до ранку.

Вранці процідити і випивати протягом дня. Увечері варити по новій. Готувати потрібно місяць. Потім місяць перерви і якщо продовжуєте кашляти, то знову місяць пити. Кажуть що на молоці відвар вівса набагато ефективніше і швидше діє, але я варила влітку, у спеку з молоком проблематично є один рецепт, що б мерщій кашель симптомний проходив РЕЦЕПТ: 3 сушіння інжиру, 200 мл молока. спочатку закипячивает молоко, потім після закипання кидаєте нарізаний дрібними шматочками інжир, наполягаєте мінімум 40 хвилин.

Поділяєте готовий продукт на 3 порції, і пити 3 рази в день. Рецепт розрахований на 1 день, але пити треба мінімум 3 дні. Цей рецепт також дуже допомагає і діткам при симптомном кашлі. Так, це відмінний рецепт.

Я свою дитину постійно так лечу, іноді замість інжиру додаю в молоко просто варення інжирне. І смачно і корисно:) Лякати не буду, але тато кашляв, кашель лікували-лікували... проблема була в шлунку. Обстежте будь ласка, якщо є можливість і ендоскопією...

Схожі статті: