Особливості тестів на вагітність, наявність білої смужки

yandex_partner_id = 151551yandex_site_bg_color = 'FFFFFF'yandex_stat_id = 3yandex_ad_format = 'direct'yandex_font_size = 1.1yandex_direct_type = 'vertical'yandex_direct_limit = 2yandex_direct_title_font_size = 3yandex_direct_links_underline = trueyandex_direct_title_color = 'CC0000'yandex_direct_url_color = '6B6A6A'yandex_direct_text_color = '000000'yandex_direct_hover_color = '990000'yandex_direct_favicon = trueyandex_no_sitelinks = truedocument.write(") Щоб переконатися в настання чи відсутності вагітності, при появі перших підозр багато жінок користуються експрес-тестами. Що означає результат у вигляді білої смужки? Варто відзначити, що інформативність другої смужки не завжди однозначна.

Розглянемо випадки, в яких можна виявити її наявність в білому кольорі. В аптеках представлені різноманітні тести, що діють за однаковим принципом. Всі вони реагують на присутній у сечі ХЧГ. Цей гормон виробляється плацентою, бо за його наявності в організмі визначають, відбулося зачаття чи ні. На поверхні тесту знаходяться дві смужки, одна з них є контрольною і покрита реактивом. Результат визначають по сталася реакції. Коли в організмі є ХЧГ, друга смужка забарвлюється і зовні виглядає як перша.

Про настання вагітності можна говорити при виявленні двох повноцінних смужок з чіткими контурами і однаковим кольором.Про що свідчить біла смужка?Контрольна смужка не забарвлена? Результат не є позитивним. Але чому так відбувається? Біла смужка на тесті виявляється у випадках, коли за певної причини не проявився реактив, і являє собою залишився від нього слід.

Наприклад, білий колір може з'явитися при проведенні дослідження з великою кількістю рідини. Але в інших випадках при відсутності вагітності контрольний ділянку розмитий або блідий, не виділяється. yandex_partner_id = 151551yandex_site_bg_color = 'FFFFFF'yandex_stat_id = 1yandex_ad_format = 'direct'yandex_direct_type = 'posterHorizontal'yandex_direct_border_type = 'block'yandex_direct_limit = 3yandex_direct_title_font_size = 3yandex_direct_border_radius = trueyandex_direct_links_underline = falseyandex_direct_border_color = 'FFF9F0'yandex_direct_title_color = 'CC0000'yandex_direct_url_color = '6B6A6A'yandex_direct_text_color = '000000'yandex_direct_hover_color = '990000'yandex_direct_sitelinks_color = '6B6A6A'yandex_direct_favicon = trueyandex_no_sitelinks = falsedocument.write(") Розмитість контрольної частини тесту можлива при ранньому тестуванні, коли рівень ХЧГ в організмі недостатній для його визначення.

Дослідження краще проводити в перші дні затримки . На результат можуть вплинути і рівень чутливості тесту, і індивідуальні особливості організму у вигляді порушеного менструального циклу, тому рекомендують повторити тестування через один тиждень. Розмитість смужки може спостерігатися після переривання вагітності та при наявності патологічного процесу, що протікає в сечостатевій системі. Варто враховувати і ймовірність низької якості тесту, неправильного виробництва і зберігання, закінчення терміну придатності, шлюб.

При неправильному застосуванні тесту результати не є достовірними. Якщо ви сумніваєтеся в отриманих результатах, відправляйтеся до лікаря. yandex_partner_id = 151551yandex_site_bg_color = 'FFFFFF'yandex_stat_id = 2yandex_ad_format = 'direct'yandex_font_size = 1.2yandex_direct_type = 'vertical'yandex_direct_limit = 3yandex_direct_title_font_size = 3yandex_direct_links_underline = trueyandex_direct_title_color = 'CC0000'yandex_direct_url_color = '6B6A6A'yandex_direct_text_color = '000000'yandex_direct_hover_color = '0066FF'yandex_direct_sitelinks_color = '6B6A6A'yandex_direct_favicon = trueyandex_no_sitelinks = falsedocument.write(")

Схожі статті: