Схема годівлі дитини 6-7 місяців по тижнях

Добавки типу пектину або крохмалю теж безпечні – це складні вуглеводи, які сприяють травленню. Малюк вчиться проявляти свої почуття: хапає вас за особу, за волосся, притискається або, навпаки, відвертається. Спочатку малюк спантеличиться, а потім відпустить одну іграшку, щоб взяти іншу. Знаходимося повністю на ІВ, суміш Нутрилон 1. Дитина вимагає годування голосним плачем кожні 2 години. Нормально, якщо малюк буде чергувати 2 і 3 денних сну протягом цього часу. Після годування в спокійному стані може знаходитися 1 1,5 години.

Якщо їжа погано подрібнена, це викличе зригування, блювання, проблеми з животиком, відмова від цієї їжі в майбутньому. Поведінка мами і дитини в процесі введення прикорму визначається як «чуйне харчування». Дітям до 3 років не слід давати бульйони. Бажано відразу змішувати м'ясо з овочевим пюре, яке ви вже ввели. Одне і те ж блюдо прикорму 2 рази на день давати не рекомендують. Не слід давати сильно солоні продукти і додавати в їжу багато солі. На 1 році життя в раціон дитини вводиться 2 прикорму, це овочеве пюре і каша.

Використовуйте картки Домана (тематичні картинки зі словами), з ними діти швидше запам'ятовують слова. При зростанні дитини 50 см новонароджений цілком може важити 2400 – 2600 грамів. Навпаки, надайте йому максимум можливостей для його дослідницької діяльності, тільки прослідкуйте, щоб навколишня дитини обстановка була безпечною. Зараз фахівці радять вводити в раціон малюка овочі або каші, а вже потім – фрукти.

Меню дитини 6 місяців: новий раціон На 5 місяці життя дитину слід годувати вже не 6, а 5 разів на день з інтервалами в 3,5 години і 10-годинною нічною перервою. Прикорм кашами Каша зазвичай є другим прикормом, яку починають давати через 3-4 тижні після введення овочевого пюре. Норма олії в добу – 5 р. М'ясо М'ясний фарш вводять в раціон дитини з 7 місяців.Схожі записи:

Схожі статті: