Спрей Пропосол інструкція, відгуки, ціна і аналоги

Спрей від горла Пропосол являє собою продукт бджільництва і його основним інгредієнтом є прополіс. Бджолиний клей відноситься до антибактеріальних засобів природного походження і головною його відмінністю від штучних препаратів є відсутність побічних ефектів і широкий спектр дії на організм хворого. У цій статті ми розглянемо для чого лікарі призначають Пропосол, в тому числі інструкцію по застосуванню, аналоги і ціни на цей лікарський засіб в аптеках.

Реальні ВІДГУКИ людей які вже скористалися Пропосол можна прочитати в коментарях. Препарат випускається в аерозольних балонах з розпилюючи насадкою. Випускається в балонах по 50 мл Зовнішній вигляд — прозора рідина з приємним бальзамічним запахом і з жовтим відтінком. Клініко-фармакологічна група: препарат з протимікробну, протизапальну і репаративну дією для місцевого застосування в стоматології.

Попосол, у зв'язку з застосуванням його у двох областях медицини – в стоматології і в отоларингології, відповідно, має два види прямих показань. До них відносяться: Завдяки прополісу цей препарат також має ефективність при нейродерміті, сверблячих дерматозах, атопічному дерматиті, мікротравми, загоюються, інфікованих ранах та інших ушкодженнях шкірних покривів і слизових оболонок. Пропосол комбінований протимікробний та протизапальний препарат для місцевого застосування.

До складу препарату входять три фармакологічно активних компоненти – прополіс, гліцерин і етиловий спирт. Препарат Пропосол володіє ранозагоювальною, бактерицидною, фунгіцидною, виростатической та протизапальною активністю. Механізм дії препарату та його фармакологічні ефекти засновані на властивості вхідних в його склад активних компонентів.

Прополіс цінний тим, що містить вітаміни А, Е, РР, В1, В2, В3, В6, амінокислоти, мінеральні солі, органічні кислоти, смоли, флавони. Помічено, що бактерицидна активність прополісу проявляється по відношенню до всіх представників патогенної мікрофлори, навіть до таких, які стійкі до дії антибіотиків. При цьому, на відміну від антибактеріальних препаратів, прополіс не викликає серйозних побічних дій.

Крім цього, прополіс сприяє підвищенню імунітету, загоєнню тканин, покращує обмін речовин, зміцнює судини, знімає біль, що з'являється при запаленні верхніх дихальних шляхів і слизової оболонки рота. Згідно інструкції по застосуванню Пропосол розпилюють у порожнину рота на фазі вдиху. Тривалість розпилення до 2 секунд.

Перед вживанням знімають запобіжний ковпачок з балона і на шток клапана надівають розпилювач з наконечником. Наконечник направляють в порожнину рота і натискають на розпилювач 3-4 рази, рівномірно зрошують запальну область. До складу Пропосола входить 95% етанол (у перерахунку на абсолютний спирт в максимальній разовій дозі міститься 0,28 м, добової – 0,84 г), тому при його застосуванні слід утримуватися від виконання потенційно небезпечних видів робіт, що вимагають від хворого підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Застосування для лікування горла спрею Пропосол може супроводжуватися появою деяких побічних ефектів: Передозування препарату малоймовірне, але застосування Пропосола у високих дозах може призвести до посилення описаних побічних дій. При необхідності проводять стандартну симптоматичну терапію. Препарат на основі прополісу. Єдиний розчинник для прополісу спирт ( або тепла вода, але менш ефективно).

Відмінно допомагає при запаленні, але по відчуттях то ще задоволення :). Дітям краще не давати, дорослі цілком можуть перетерпіти і мерзенний смак і відчуття. При болю в горлі допомагає дуже швидко, не дає розвинутися ангіні і т. д.

Схожі статті: