Виражені загальномозкові зміни біоелектричної активності головного мозку

Доброго дня, поясніть висновок ЕЕГ Виражені загальномозкові зміни біоелектричної активності головного мозку. Ознаки іритації мезэнцефальных структур головного мозку. Вогнищеві зміни переважно в лівій півкулі головного мозку. Локальної та пароксизмальної патологічної активності не виявлено. Що це означає?

До лікаря ми опадем тільки через пару тижнів, але може, щось серйозне, що варто негайного звернення? Заздалегідь вдячна за відповідь. Подібні зміни на еег свідчать про подразнення головного мозку, причин для цього багато і всі вони не сьогоднішні, правда якщо недавно не переніс менінгіт, енцефаліт, травми головного мозку і те, як наслідки цих захворювань. Добрий вечір!

Дякую за відповідь. Ні подібних захворювань, ні серйозних травм у дитини не було. ЕЕГ зробили за порадою лікаря, до якого звернулися з підозрою на синдром дефіциту уваги та гіперактивність. Спеціаліст порадила пройти ЕЕГ, сказала, що є підозри на шизофренію або/і психопатію. Підкажіть будь ласка, за даними результатами можна судити про наявність будь-яких відхилень у психічному здоров'ї дитини?

Так само зробили комп'ютерну томографію, т. к. фахівець проводив аналіз ЕЕГ сказав, про підозру на утворення в головному мозку, можливо пухлина. На КТ побоювання не підтвердилися, результат без патологій. Будь ласка порадьте подальші дії в правильній постановці діагнозу і/або виключення. Заздалегідь вдячна за відповідь. Зверніться до дитячого психоневролога і психолога ніякі інструментальні методи обстеження не можуть свідчити про наявність психічних розладів. здійснює медконсультации в режимі листування з лікарями на сайті.

Тут ви отримаєте відповіді від реальних практикуючих фахівців у своїй галузі. Зараз на сайті можна отримати консультацію по 41 напрямом:

Схожі статті: