Як я збільшив член на 2.5 см за 2 тижні

Наставав чергове ранок, яке не несло в собі нічого хорошого. Так тривало вже півроку. Саме тоді мене кинула дівчина, з якою я планував завести величезну щасливу сім'ю.

Все б нічого, з кожним буває, але те, чим вона мотивувала догляд, розбило мені не тільки серце, але і исковеркало моє подальше життя. Дуже схожим вранці ми з нею прокинулися і лежали, дивлячись один на одного. Я разглаживал її волосся, дивився їй у очі й бачив у них... тривогу? смуток? Складно було розібрати, що саме за емоції вона відчувала, але те, що вони були не самими підбадьорливими було очевидно. - Але я ж бачу, що тебе щось турбує. Ми давно зустрічаємося і у нас все серйозно, тому між нами не повинно бути секретів.

У мене був шок! Я просто не знав, що відчувати.За вікном почався світанок і Сонце щедро освітлювало її красиве обличчя і сльози, які виступили у неї на очах, грали на ній різними кольорами. - Але чому? В чому проблема? - видавив я, поборів неприємну гіркоту в горлі. - У нас же все добре! Я ж люблю тебе! - Я більше так не можу! Ти чудовий: розумний, красивий, веселий... Ти подобаєшся моїм батькам.

Мені з тобою дуже добре! Але... - У тебе такий маленький член, що я його не відчуваю. Я більше так не можу. Мені набридло робити вигляд, що мені подобається секс з тобою. Пробач.

Вона стала одягатися і збирати свої речі, а я ліг і став думати...Мені було дуже боляче і сумно. Сльози проривалися з моїх очей, але я розумів, що вона права, і я безсилий... Незабаром вона пішла, а я... Я почав випивати.Про цю історію я нікому не розповідав. У мене почалася депресія. Довга важка депресія.

Натрапив на якісь таблетки, які можна було замовити з США, але на той момент у мене не було потрібної кількості грошей, та й відгуки були не самими обнадійливими. До того ж знайшов в мережі інформацію про те, що це розлучення.А якщо і ні, то після курсу таблеток, все неодмінно повернеться в початковий стан. Крім цього, сумнівне походження різних пігулок, відсутність будь-яких сертифікатів і дозволів до поширення також змушують викреслити їх зі списку реальних способів збільшення пеніса.

Якщо, використовуючи ці таблетки, ви хоча б просто залишитеся здорові, то можете вважати, що вам пощастило. Після цього набрів на екстендер, зробив саморобний, носив, за фактом 3-4 години в день, потім купив за 8000 рублів, теж потаскал трохи і он він валяється без діла досі, толку від нього я не помітив, по-перше боляче, по-друге незручно носити, тільки вдома і тільки сидячи і те, відчуття не з приємних, крім того вивчивши питання більш ретельно, я з'ясував що вони можуть призвести порушенням циркуляції крові, що викликає синці і внутрішні розриви.

В цілому ідея використання вакуумної помпи здається абсолютно логічною. Ви одягаєте помпу (стоїть, в хорошому виконанні, близько 200 доларів) на геніталії, откачиваете повітря й таким чином витягаєте пеніс. Результат - протягом року використання ви купуєте один - два сантиметра в довжину.На жаль, цей результат досягається за рахунок ослаблення і стоншення пеніса.

Також є дуже висока ймовірність пошкодження кровоносних судин, що веде до синців, імпотенції та різних захворювань.Здоров'я, як говориться одне, і тоненький, схожий на хробака, пеніс - це зовсім не те, що Вам хотілося би отримати. Головні проблеми з помпою - низький результат з дуже великими зусиллями, дорогим обладнанням, і високим ризиком деформувати пеніс. Поговорив з лікарем, і єдине, що він міг запропонувати - це операція по збільшенню.

Він говорив, що операція одна з найпростіших і, що саме чудове, у мене були зв'язки в лікарні, тому її можна було зробити за невеликі гроші ще й у знайомих лікарів.Я серйозно задумався, тому що це реально було виходом.Я почав шерстити інтернет у пошуках інформації по цій темі.По-перше, я завжди думав, що оперативне втручання в організм - це не найкращий вихід, точніше останнє, що може прийти в голову. Можна, наприклад, подивитися усі ці невдалий пластичні операції на обличчі. А це дітородний орган! І ось я подивився, до чого може призвести операція.

Суть операції, як правило полягає у видаленні жиру з одних частин вашого тіла з подальшим введенням його в ваш пеніс. Іноді можуть бути оперовані зв'язки, якими підтримується пеніс. У хорошій клініці така операція коштує до 6000 доларів. Якщо ж звернутися до більш дешеву клініку, то справа може скінчитися плачевно.Головні проблеми дешевої хірургії - дуже багато болю, відсутність гарантії результатів, шрами, можливе зменшення розміру.

Все це разом може привести до повної втрати бажання займатися сексом. Така хірургічна операція - це дуже і дуже боляче і жоден лікар ніколи не зможе гарантувати вам успіх і не поверне ваші гроші! Було ще темно, коли я прокинувся. Дуже сильно боліла голова від випитого напередодні. Я включив ноутбук, щоб убити ще один день на те, щоб гортати її фотографії і злитися, захлинаючись сльозами. Але тут...! Я натрапив на один сайт, де щосили радили якийсь крем, нібито здатний збільшити член.

Звичайно ж, спочатку я поставився скептично, бо як по проблемі прочитав вже все, що можливо і з'ясував, що єдиним виходом була операція. Але, було у всьому цьому і раціональне зерно. Виявляється, багато знамениті західні порноактори давно вже користуються подібним засобом для збільшення своєї гідності, просто про нього раніше знали лише в дуже вузьких колах. Я замовив собі крем на офіційному сайті і почав щодня наносити його на статевий член, масажуючи протягом 10-15 хвилин (як було сказано в інструкції).

Врешті-решт мені нічого більше не залишалося робити, а це краще, ніж просто пити з ранку до вечора. Я вирішив провести експеримент, виміряв свій член на початок випробувань його довжина була 13,7 див. Вже через два тижні розмір мого члена становив майже 15 см. І це при тому, що я трохи филонил і періодично пропускав процедуру.

Я надихнувся і став наносити крем по 2 рази в день - вранці і перед сном, і вже через два місяці мій член збільшився ще на 2,5 см у довжину і на 1,8 в ширину. Це було неймовірно! До мене одразу ж повернулася впевненість, та така, що тепер зняти дівчину для мене не те, що не проблема, відв'язатися від них - ось проблема.

Друзі помітили, що в мені щось змінилося. Раніше я ніколи б не підійшов до дівчини в клубі, наприклад, а вже тим більше на вулиці або в транспорті. А тепер я можу дозволити собі познайомитися з любою, яка мені сподобається. Нещодавно, наприклад, був секс із заміжньою жінкою якогось відомого товариша, не пам'ятаю, кого саме. Вона була вражена! Скоро у нас з нею нова зустріч!Загалом, якщо є проблеми або здається, що є куди рости, вам допоможе тільки крем для збільшення!

Коштує він не так дорого, але, враховуючи, що на момент відходу дівчини я віддав би за нього душу, то можна сказати, що він не коштує нічого!Всім удачі і перемог в постільних баталіях! А мені пора на побачення)

Схожі статті: