Як позбутися від піску в нирках в домашніх умовах?

На початковій стадії сечокам'яної хвороби колоїдні властивості сечі змінюються, і відбувається випадання в осад солей. Так утворюється пісок в нирках. Сеча повинна містити велику кількість органічних і неорганічних речовин у розчиненому стані. Солі вимиваються з організму через органи сечовиділення в нормі не викликаючи неприємних відчуттів у пацієнта. Але під впливом деяких факторів кількісне співвідношення солей і кислотно-лужну рівновагу можуть змінюватися, а колоїдний баланс сечі порушуватися.

Все це сприяє кристалізації солі, утворення дрібних крупинок. Якщо не прибрати пісок з нирок, ці крупинки в подальшому можуть стати камінням. Частки кристалів іноді ніяк не проявляються і виявляються тільки в ході медичного огляду, а також аналізів. Пісок починає проявлятися при пересуванні по сечовивідних шляхах. Які відчуття випробовує пацієнт, коли з бруньок виходить пісок? Піщані крупинки дратують стінки сечовивідних шляхів, викликаючи хворобливі відчуття. Біль зазвичай локалізується на одній стороні тіла в поперековій області.

Больові відчуття бувають короткочасними або тривалими, затихати і загострюватися. Віддають в пахову область, зовнішні статеві органи, верхню область живота, кишечник. Після виходу піску тягнучі болі ще залишаються в попереку.

Порушується сечовипускання. Залишається відчуття неповного спорожнення сечового міхура. Частішають позиви, а сам процес набуває переривчастий характер. Сеча стає каламутною, в ній з'являється кров, а в запущених випадках гнійні частинки. При аналізі сечі виявляють білок, велика кількість солей, еритроцити, лейкоцити. Скільки часу виходить пісок?

Тривалість процесу залежить від віку пацієнта, складу і кількості піску, індивідуальних особливостей організму. Пісок у нирках може супроводжуватися утворенням піску і каменів у жовчному міхурі, що знову вказує на порушення обміну речовин. Як позбутися від піску в нирках? Діагноз ставиться після проведення УЗД, аналізи сечі і загального аналізу крові. Фахівець призначає лікування. Пацієнт повинен також дотримуватися спеціальної дієти та вживати більше рідини.

Сучасні медикаменти, здатні ефективно розчиняти камені в нирках. В додаток можна приймати різні засоби, що знімають запальні процеси. Способи лікування травами підбираються лікарем індивідуально. Зазвичай для приготування таких засобів використовуються наступні рецепти: Якщо хвороба запущена, народні методи будуть хорошим доповненням до медикаментозної терапії. Як вигнати пісок з нирок за допомогою ліків? Ліки, які руйнують і виводять каміння з нирок, випускаються у формах крапель, таблеток, капсул, паст.

Розглянемо, що пити, щоб вивести пісок з нирок. Порада лікаря допоможе розібратися, яким препаратом почати лікування. Лікарські засоби повинні підбиратися індивідуально. Якою має бути дієта при піску в нирках? Її також призначає лікар після аналізу сечі і визначення рівня різних солей. Що не можна їсти в будь-якому випадку? Чай, кава, шоколад, алкоголь, консерви.

Якщо виявлені уратні камені, корекція харчування має бути спрямована на скорочення утворення сечової кислоти. З раціону виключаються м'ясні бульйони, копчені продукти, сир. Раз у десять днів проводяться молочні, овочеві, фруктові розвантажувальні дні.

Необхідно пити по три літри в день. Можна їсти варене нежирне м'ясо, рибу, молочні і кисломолочні продукти, яйце в день, крупи, овочі та овочеві супи, фрукти, мармелад, варення, морси, киселі, компоти. Що робити, якщо виявлені оксалатні камені? Відмовитися від какао, шоколаду, шпинату, бобових, жирів, цукру, картоплі. Будуть корисні лужні мінеральні води в помірних кількостях. Можна їсти варене м'ясо, молочні і дієтичні ковбаси, яйця, жири, крупи, овочі та фрукти, компоти і киселі.

Якщо рівень кальцію в сечі не підвищений, дозволяються молочні та кисломолочні продукти. Обмежити печінка, нирки, язик, мозок, бобові, холодці, сири, щавель, шпинат, ревінь, соління, чорницю. Якщо були виявлені фосфатні камені, дієта повинна підкисляти сечу. Основа – білкові продукти.

Обмежити копченості, соління, жири, картоплю, прянощі, соки з овочів, фруктів, ягід. Можна їсти нежирне м'ясо, по яйцю в день, крупи на воді, зелений горошок, гарбуз, кислі ягоди і фрукти, солодощі, відвар шипшини. Потрібно збалансовано харчуватися, уникати стресів, пити багато рідини (з розрахунку 40 мл на 1 кг ваги).

Більшу частину рідини потрібно вживати в першій половині дня, інакше будуть перевантажуватися серце і легені. Ці матеріали будуть вам цікаві:Болі в нирках - лікування в домашніх условияхНародные методи лікування каменів у почкахЛечение нирок народними засобами: дієта, трави і очищення

Схожі статті: