Як проходить реабілітація після операції грижі на хребті поперекового відділу?

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Єдиний спосіб швидкого позбавлення від БОЛЮ В СУГЛОБАХ, рекомендований професором Дикулем! Читати далі... Як проходить реабілітація після операції грижі на хребті поперекового відділу? Про це розповість лікар. Хворі, які страждають від грижі, в запущених випадках повинні погодитися на хірургічне втручання. Це допоможе усунути біль і повернутися до нормального життя.

Але перед операцією лікарі повинні попередити пацієнта про необхідність потім пройти реабілітацію і курс медикаментозного лікування. Проведення операції з видалення міжхребцевої грижі попереку не є звичайним втручанням в організм людини. Тому хворі в обов'язковому порядку повинні пройти післяопераційний період, що передбачає відновлення здоров'я. Це обов'язково, оскільки операція - це лише перший етап лікування від грижі.

Хірургічне втручання дозволяє усунути причини захворювання, а потім потрібно повертати поперекового відділу функціональність. Для лікування і профілактики БОЛЮ В СУГЛОБАХ наші читачі використовують набирає популярність метод швидкого і безопераційного лікування, рекомендований професором Валентином Дикулем. Ретельно ознайомившись з ним, ми вирішили запропонувати його і вашій увазі.

Післяопераційне відновлення передбачає проведення пацієнтом необхідних процедур будинку і контроль вправ з боку фахівців медичних установ. Потрібно бути готовим до тривалої роботи, яка при виконанні всіх рекомендацій лікарів принесе значне полегшення, відновить здоров'я і поверне рухливість. Після видалення грижі пацієнт повинен повністю вилікуватися протягом декількох місяців.

Реабілітація після операції грижі на хребті поперекового відділу складається з трьох етапів: Відновлення залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, складності віддаленої грижі, загального стану здоров'я. Проведення процедур контролюють відразу кілька фахівців: Одночасно призначається виконання вправ, курс фізіотерапії, прийом лікарських препаратів. Також можуть порекомендувати лікувальну гімнастику, щоб зняти біль і навантаження з хребта. У деяких випадках проводиться санаторне лікування.

Потрібно строго дотримуватися дієти, не зловживати спиртними напоями, відмовитися від міцного чаю або кави, не палити.З другого тижня правила носять інший характер: Режим і обмеження повинні допомогти повністю усунути біль, не допустити утворення набряків. В іншому випадку можливі рецидиви. Відновлення починається з проходження медикаментозної терапії, яка повинні усунути дефекти і біль.

Тому хворі повинні приймати таблетки, ходити в лікарню на уколи і крапельниці. Серед лікарських препаратів зазвичай призначаються: Фізіотерапія передбачає проходження спеціальних процедур, які допоможуть відновитися після видалення міжхребцевої грижі. Серед найбільш часто застосовуваних методик, які дають ефективні результати під час реабілітації, варто відзначити наступні: Дані терапевтичні методики не прописуються відразу, а підбираються залежно від стану хворого.

Серед сучасних технологій лікування ефективною визнана гідротерапія, суть якої полягає в тому, щоб приймати різні ванни. До них відносяться: Курс лікувальної гімнастики, або ЛФК, допомагає відновити м'язовий тонус, підвищити розтяжність зв'язок, які відповідають за підтримку хребта. Окремо призначаються заняття, щоб не виникли спайки.

Вправи спочатку робляться тільки під контролем лікаря та медичного працівника, які стежать за тим, щоб хворий робив все повільно, не різко. Як тільки з'явиться біль, навантаження знижується або заняття зовсім припиняються, щоб не погіршити стан хворого. Дискомфорт не повинен виникати, інакше реабілітація здатна викликати погіршення стану, різні ускладнення, чого після операції допускати не можна.

Традиційна лікувальна гімнастика доповнюється дуже ефективним методом, який називається кінезітерапія. Її призначають в післяопераційний період. Дана методика полягає в тому, щоб дозовано, індивідуально займатися на тренажерах. Це спеціальні ортопедичні апарати, які справляють цілеспрямований тиск на м'язи, хребці, суглоби.

Кінезітерапія виконується для того, щоб травмований відділ почав поступово відновлюватися, а біль і набряклість більше не з'являлися. Якщо дотримуватися даних рекомендацій та лікування, обраного лікарем, тоді можна запобігти виникненню рецидиву. Грижа не буде більше турбувати хворого, але для цього доведеться суворо дотримуватися приписів, переглянути спосіб життя, постійно займатися фізичною активністю, правильно харчуватися, не перевантажувати себе, уникати стресів.

Повірте, засіб від болю в спині знайдено! Перейдіть по посиланню і дізнайтеся як вилікувати спину ортопедичним пластиром&hellip

Схожі статті: