Эутирокс при ТТГ 2,75

Дівчатка, ще зовсім маленький. Ттг 2,75, т4 св. 13.... Лікар призначив эутирокс 25. Кому призначали при не дуже високому показнику ТТГ эутирокс? Я просто ніколи по щитовидці нічого не пила і дуже здивувалася, що мені це потрібно.

Эутирокс при Б можна скасовувати, коли ТТГ стане нижче або треба буде все Б пити? Ще йодомарин 200 призначили, але я почитала, що з эутирокс його п'ють і норм Можна,ще й як.Це гормональний препарат,втрутившись цим або будь-яким іншим препаратом в гормональний фон жінки є ризик збити весь цей фон,потім лікарі,як над піддослідним кроликом на тобі починають корегувати дозування або вводять нові препарати,більш сильні. Підсумок один,табли на все життя.

Якщо почнете приймати препарати,подсядете на все життя, можна порушити весь гормональний фон. Краще не чіпати.ТТГ у Вас в нормі. Як тільки заБ, перевірила ТТГ - 2,57 (норма 0,35-4,94).

При вагітності як правило збільшують дозування. Оптимальний рефренс в першому триместрі -нижче 2, 5 . Е сказала збільшити эутирокс на 12-25 мкг і контроль ТТГ раз в місяць. Я збільшила, стала приймати 50 мкг. Вагітність 8-9 тижнів. ТТГ після збільшення дозування эутирокса з 37,5 до 50 мкг. Рез-т 0,42.

Норми ті ж. Потім ще двічі перевіряла – було десь 1,40. Так і пила 50 мкг. Якщо почнете приймати препарати,подсядете на все життя, можна порушити весь гормональний фон. Краще не чіпати.ТТГ у Вас в нормі. Можна,ще й як.Це гормональний препарат,втрутившись цим або будь-яким іншим препаратом в гормональний фон жінки є ризик збити весь цей фон,потім лікарі,як над піддослідним кроликом на тобі починають корегувати дозування або вводять нові препарати,більш сильні. Підсумок один,табли на все життя.

Мені моя ендокринологи вилаяла,що я при 3,5 почала пити эутирок(інший лікар порадила). Як вона пояснила,що ця цифра 2,5 взята зі стелі. Ну проводили дослідження на дітей 5-7 років залежно від того,який ттг був у мами.

Вони перевіряли IQ,чууууть вище він начебто був у тих,у кого у мам ттг був нижче 2,5, але як можна перевіряти iq у таких малюків)та й хто знає,що потім з ними було) Я вчора здала ттг(я в протоколі) і лікар сказала,що до 8-10 тижня беоеинности забути про нього і не думати навіть. У вас якась тиждень?

Можна,ще й як.Це гормональний препарат,втрутившись цим або будь-яким іншим препаратом в гормональний фон жінки є ризик збити весь цей фон,потім лікарі,як над піддослідним кроликом на тобі починають корегувати дозування або вводять нові препарати,більш сильні. Підсумок один,табли на все життя. На 6 тижні дізналася, що ттг 2.8.. Сходила до 2 ендокринологів.. вмовили.. З 7 стала приймати эутирокс 25, погано було.. а в 8 дізналася, що в 7 завмер.. Грішу, якщо чесно, на эутирокс..

Пониимаю, нерозумно.. Але. ... черв'як сидить.. Кинула його відразу, як дізналася що плід завмер.. Більше , якщо трапиться б-не стану при таких значеннях.. а Ви автор, подумайте, порадьтеся, обов'язково з кількома лікарями.. І хай все буде добре у вас. У мене пратически ті ж цифри були, призначали до 16 повних тижнів эутирокс 75, з 17 тижнів. скасування.

Після цього перевіряла, ттг був всегла в межах 2,5-3 од. Мені було важко його пити в розпал токсикозу, т. к. натщесерце і за 40 хв. до їди. Дуже сильно нудило. А, так, почала пити його з 5 тижнів, майже відразу, як дізналася про бер.

За міс. до бер. повністю обстежила щитовидку, т. к. збиралися на еко. Все було в нормі, крім ттг 2,7 - 3 од. Це, в принципі, теж норма, але для плануючих та бер. краще, щоб було до 2,5. До бер. пила йодомарин, з бер. почала пити фемибион 1, там теж є йод. А я б радила почекати, все-таки гормони. Краще еже місячний контроль.

Хоч і кажуть що з эутирокса можна без проблем піти і на плід вони соовсем невлияют. Сама на них сиджу

Схожі статті:

 • Виділення при циститі у жінок і чоловіків чим лікувати?

  Згідно з медичною статистикою, цистит – одне з найпоширеніших захворювань, яке прийнято вважати жіночим. Це обумовлено внутрішньою будовою жіночого організму. Чоловіків ця недуга турбує вкрай...

 • Виділення при вагітності при ерозії

  Ніяк не могла знайти причину своїх виділень(вибачте якщо комусь неприємно заздалегідь) іноді вони ставали жовто-бежеві, що мене лякало і я мчала на УЗД, таке почалося тижнів після 15, особливо...

 • Виділення при молочниці

  Щоб своєчасно усунути кандидоз, потрібно розуміти, як виглядають виділення при молочниці . Частіше виділення при молочниці у жінок схожі на сир з кислим запахом. Велике значення для діагностики...

 • Викидень при позаматкової вагітності

  Вагітність, що закінчилася до досягнення 28 тижнів, називається абортом. Аборт може бути мимовільний (викидень) або штучний. Вагітність може бути втрачена, коли розвивається ембріон...

 • Висока температура при підвищеному тиску

  На виникнення підвищеного тиску. Також при підвищеному тиску. Не буває і як ніколи ніякої температури ні за яких. Висока температура і високий тиск. При яких захворюваннях може бути. Які...