Скільки зараз коштує?

Моїй норковій шубці вже 5 років і я планую в цьому році купувати нову. У свій час я добре орієнтувалася в цінах і зробила дуже гарну покупку - шуба якісна, дуже тепла, носиться чудово. Хочеться купити другу не гірше.

Тому питання: скільки зараз коштує дійсно гідна і якісна норка? Ну типу вичерпно, ага. так от краще брати шубу з норки з північних звіроферм, цей хутро тепліше. Південна норка холодна Мою поточну мені привозили знайомі власники шубного бутіка, але вони його закрили, коли почалася криза і більше шубами не займаються( Мою поточну мені привозили знайомі власники шубного бутіка, але вони його закрили, коли почалася криза і більше шубами не займаються( Ну, 120 - це як-то мало.

Я 5 років назад свою купувала дорожче при тому, що мені привозили по знижці знайомі власники хутряного бутіка. Моїй три рочки, я купувала близько 90. Задоволена.

Хочеться соболя на наступний рік придбати. Може, хтось порадить в Москві хороші магазини? Буду вдячна. На сторінках проекту Леді Mail.Ru не допускаються коментарі, що порушують законодавство РФ, що містять ненормативну лексику, рекламу, в тому числі приховану, ображають інших користувачів і модераторів.

Також видаляються всі повідомлення з гіперпосиланнями на сторонні сайти. Акаунти користувачів, що систематично порушують Редакція «Леді Mail.Ru» взяла кілька популярних жіночих книг про стосунки і переробила їх обкладинки так, як якщо б ці книги були написані для чоловіків. Ось що вийшло. Провели півдня в косметичному магазині, але так і не вирішили, що подарувати подрузі, дружині, мамі, сестрі, колезі?

Просто згадайте, який фільм або серіал вона готова дивитися нон-стоп, і сміливо орієнтуйтеся за підказками у нашій статті. Сальвадор Далі робив духи з цапиною вовни, Avon випускали парфумерію для дітей, а один американський аромат взагалі заборонили носити в громадських місцях — про ці та інші не менш цікаві факти про парфумерії минулого століття читайте у статті «Леді Mail.Ru».

Схожі статті: