Збільшення грудей (ендопротезування молочних залоз)

Існує кілька типів силіконових імплантатів для збільшення грудей відрізняються формою, об'ємом, матеріалами оболонки та наповнювача. Кожна модель має геометричні характеристики, такі як проекція, висота і ширина бази. Ці показники дозволяють класифікувати протези, виділяючи анатомічні (краплеподібні) і круглі. Їх профіль буває низький, середній, високий, надвисокий. Перевага анатомічних (краплеподібних) протезів в тому, що вони мають натуральну форму і, при вміло обраної моделі, надають грудей природний вигляд.

Тут найвище положення точки проекції – у нижній третині, в той час як у круглих знаходиться по центру. Особливістю круглих протезів є результат більш яскраво вираженою верхньої частини грудей. Незважаючи на широкий вибір можливостей даної процедури, не радимо встановлювати ендопротези більшого, ніж необхідно розміру – непропорційність не надає більшої краси і може доставляти незручності. М'який і щільний протез грудей технічно складається з двох компонентів: наповнювача і силіконової оболонки.

Остання є універсальним матеріалом, в той час як наповнювачі бувають різні: фізіологічний розчин, силіконовий гель, «біосумісний гель». Наповнювач впливає на надійність і широту можливостей активного життя при користуванні імплантатом. Грудні імплантати заповнені фізіологічним розчином є найбільш недорогими. Особливість методу полягає в тому, що протез вводиться в тіло, а після заповнюється фізіологічним розчином (стерильний 0,9% розчин повареної солі), тому повністю безпечний для організму.

Це дозволяє зменшити операційний розріз і виключити можливі післяопераційні ускладнення, викликані силіконовими моделями. Ендопротез з фізрозчином володіє властивістю більше, ніж моделі з силіконовим наповнювачем, розтягувати шкіру, а також має обмежений термін користування (через 10 – 15 років їх необхідно замінити). Грудні імплантати заповнені гелем карбоксиметилцелюлози (біогелем)... найдорожчий варіант.

Виріб являє собою стандартну силіконову оболонку заповнену 3,7% природним гелем, одержуваним з целюлози. Біогель безпечний і при пошкодженні ендопротеза він розщеплюється на вуглекислий газ, глюкозу і воду. Поверхня ендопротеза буває гладкою текстурою. Остання застосовується в моделях анатомічної форми, щоб запобігти можливий поворот по осі.

Круглі моделі, внаслідок повної осьової симетрії, позбавлені цього недоліку і їх поворот ніяк не змінить форму грудей.

Схожі статті: