Де в Хабаровську зробити щеплення від грипу

З настанням холодів на жителів краю навалюються хвороби, властиві осені та зими — застуди, грип. Знають про це всі, а от згадують, коли допомогти може тільки лікар і ліки. Між тим, в Хабаровському краї повним ходом триває вакцинація від грипу. Пік захворювання медики очікують у січні-лютому, тому встигнути щепитися потрібно до 1 листопада. А для того, щоб вічно поспішають і зайняті хабаровчане не забули про своє здоров'я щепитися від грипу в цьому році можна не тільки по-старому - в поліклініці, але і в ... торговому центрі!

Причому своершенно безкоштовно. Мобільні прищепні пункти заробили в Хабаровському краї тільки в цьому році і вже встигли добре себе зарекомендувати. - В цьому році люди активніше прищеплюються від грипу, - розповідає «Комсомолці» Наталія Сатарова, консультант відділу організації первинної медико-санітарної та швидкої медичної допомоги міністерства охорони здоров'я Хабаровського краю. - Вперше ми спробували прищеплювати населення в торговому центрі «Південний Парк». Було це у вересні цього року.

Це був позитивний досвід і ніхто не очікував, що вже з 9 ранку люди почнуть шикуватися в чергу, це при тому, що працювати мобільний прищепний кабінет починав з 12 годин, про що ми заздалегідь інформували. Тоді було щеплено близько 3500 чоловік. В пересувному кабінеті щеплення лікар поставить лише дорослій людині. Для дітей прищепні кабінети організовані у всіх шкільних та дошкільних закладах і, природно, в поліклініках. І там в обов'язковому порядку буде вакциновано від грипу.

Що стосується пересувних кабінетів, то ця прищеплювальна акція проходить у визначені дні. Наступна пройде в Хабаровську 13 жовтня. Цього разу машина швидкої допомоги зупиниться біля Центрального ринку. - Крім цього, заплановано проведення акції 13,14 і 15 жовтня на території торгового центру «Південний парк», - продовжує Наталія Сатарова. - В Хабаровськ приїжджає багато гостей: хтось у відрядження, хтось в гості.

Зрозуміло, що ніхто з них не прикріплений до хабаровським поліклінікам. Тим не менш, поставити щеплення від грипу в мобільному кабінеті вони також зможуть. На акцію необхідно захопити з собою поліс обов'язкового медичного страхування і паспорт.

Щеплення потрібні всім. Лікарі зазначають, що найважче йде імунізація дітей у віці від шести місяців до семи років. Причина в батьків, які категорично проти будь-яких щеплень для дітей. Однак фахівці запевняють - нічого, крім користі, вакцина не дає. - Малюкам від шести місяців необхідно робити щеплення дворазово, тому що потрібно створити імунну базу і підготуватися до зустрічі з грипом, - пояснює Наталія Сатарова. - Багато мами, на жаль, дивляться на це дуже негативно.

Вакцина для дітей не містить у своєму складі нічого, що може дати якісь побічні реакції. Цю вакцину можна колоти навіть вагітним жінкам і людям з хронічними захворюваннями. Вона абсолютно безпечна. Фахівці також відзначають — на щеплення важливо прийти здоровим, щоб не отримати ускладнення поточних захворювань.

Один з найбільш вагомих доказів, який наводиться на користь імунізації — це факт, що всі померлі від ускладнень після грипу люди не мали щеплення. І така ситуація не тільки у нас, а по всій Росії. Імунізація проти вірусу грипу буде продовжена в Хабаровському краї до 1 листопада. Зробити її можна в дільничній поліклініці за місцем проживання абсолютно безкоштовно — в цьому році близько 620 тисяч вакцин закуплені в рамках федерального бюджету і в них містяться очікувані штами вірусів грипу А і В. В якості альтернативи існують і імпортні препарати, які можна придбати в аптеці, за складом вони аналогічні російським.

Важливо знати, що після покупки її потрібно швидко донести до лікаря поліклініки, який зробить укол, при цьому не можна порушити температуру зберігання, яка повинна бути від + 2 до + 8 градусів. Мережеве видання (сайт) зареєстровано Роскомнаглядом, свідоцтво Ел № ФС77-50166 від 15 червня 2012. Головний редактор — Сунгоркін Володимир Миколайович. Шеф-редактор сайту — Носова Олеся В'ячеславівна. Повідомлення і коментарі читачів сайту розміщуються без попереднього редагування.

Редакція залишає за собою право видалити їх з сайту або відредагувати, якщо зазначені повідомлення та коментарі є зловживанням свободою масової інформації або порушенням інших вимог закону. АДРЕСА РЕДАКЦІЇ 'КП' - Білгород': вул. Садова, д. 2а, оф.

315, 316, Білгород, 308024Контактный телефон +7 (4722) 20-18-05, 20-18-06 Виняткові права на матеріали, розміщені на інтернет-сайті www.kp.ru відповідно до законодавства Російської Федерації про охорону результатів інтелектуальної діяльності належать АТ «Видавничий дім «Комсомольская правда», і не підлягають використанню іншими особами в якій би то не було формі без письмового дозволу правовласника.

Схожі статті:

 • Де в Челябінську зробити щеплення від грипу

  Простудний сезон все ближче. Тому хворих на ГРВІ у мільйонному місті все більше : щотижня — на тисячу чоловік. На бюлетенях вже більше 10 тисяч челябінців. — Поки рівень хворих нижче...

 • Які щеплення важливо зробити дорослим?

  У дитячому віці нам роблять з десяток щеплень від різних хвороб. Але, виявляється, захисні уколи рекомендують і дорослим. Навіщо тверичанам робити щеплення від дифтерії і африканської жовтої...

 • Як правильно зробити щеплення немовля

  ВОПРОСРасскажите, як правильно зробити щеплення немовляті? У пологовому будинку у нас був медотвод, оскільки народилися з вагою менше 2 кг, а зараз моїй дівчинці 4 місяці і важить майже 6 кг,...

 • Чи потрібно робити щеплення від грипу? За і проти

  Ви не авторизовані. Якщо у вас є запрошення код, зареєструйтесь. Це дуже просто.Авторизованим користувачам доступно множестводополнительных можливостей. Як захистити своє здоров'я, коли на...

 • Болить місце після щеплення від грипу

  Інші новини на цю тему:Ліки від грипу та застуди лучшиеБоль в м'язах як при грипі та нудота не збігатися після цукру від грипу, розповість вам бог. Що болить при грипі симптоми неуточненное...