Enterococcus faecalis в мазку у жінок лікування

Доброго дня!Мені 31 рік. Не можу забеременить. Разом з чоловіком проходимо обстеження. ІПСШ не розпізнано.У мене в посіві на флору піхви розпізнані enterococcus faecalis 10 у 6 степені, у чоловіка в посіві на флору (уретра) enterococcus faecalis і streptococcus viridans 10 у 7 степені В спермограмі чоловіка 91% деформованих сперматозоїдів і 2млн. лейкоцитів. Також лікар поставила діагноз простатит.

Людина з самого народження виявляється в оточенні мільйонів мікроорганізмів. Від деяких ми вдало захищаємося, а інші нам допомагають, оселяючись на слизових оболонках і нашій шкірі, мешкаючи в кишечнику. Lactobacterium якраз такий — асистент організму, потрібний мікроб.

Той же enterococcus faecalis в мазку може перебувати в нормі, але його висівається вкрай мало. Просте його місце проживання це кишечник людини, а в піхву його дуже сильно пригнічує лактогенная флора дами і він фактично не розмножується. При порушенні імунітету він стає активним, насамперед, звичайно, у власному природному місці існування, в шлунково-кишковому тракті (наслідок — порушення випорожнення, діарея або запори).

Досить часто таке трапляється після прийому антибіотиків дамою. Зараз мешкають у людини штами enterococcus faecalis видозмінилися, стали більш агресивними, тому, що ми досить часто п'ємо бактерицидні препарати, а також ліки на них зазвичай не діють (розвинулася антибиотикорезистентность). Ентерококи кілька бактерій підкласу лактобактерій.

У мазку знаходяться попарно або маленькими ланцюжками. Це робить їх досить схожими зі стрептококами, що досить часто веде до помилкових підсумками аналізів. Відмінною рисою цих бактерій стала дуже висока стійкість до протибактеріальний препаратів різного роду. Така особливість цих мікроорганізмів робить ентерококові інфекції чи не найстрашнішими і важко піддаються лікуванню.

В людському організмі вони є звичайним представником мікрофлори кишечника і можуть впливати на організму людини і позитивно, і негативно. З одного боку, вони займають важливе місце у формуванні імунітету кишечника, з іншого часто є збудниками різних хвороб. Завдяки своїм високої стійкості і захисним утворенням до зовнішніх руйнівних чинників ентерококи довгий час зберігаються в зовнішньому середовищі, звідки і відбувається зараження.

Ентерококи одна з найбільш рідкісних причин появи запальних захворювань сечостатевого апарату і важких післяопераційних зараз. У разі якщо з'являється энтерококковая зараза, це фактично завжди говорить про недостатній рівень дотримання гігієнічних заходів. Що стосується побутових чинників зараження, ентерококи в мазку з жінки і сечостатевих шляхів чоловіки, за умови їх спільного проживання, можуть сказати про статевому шляху передачі зарази.

У будь-якому випадку направлятися пройти необхідний курс лікування, до зниження вмісту мікроорганізмів до загальноприйнятих норм. Ентерококи в сечі не завжди говорять про розвиток патологічного процесу. Наприклад, допустимо вміст у сечі маленького кількості мікроорганізмів (10 в 6-й або 7-й ступеня), що може вважатися нормою. Причому з віком допустима кількість зростає.

Тільки перевищення цього числа вважається патологією і вимагає своєчасного проходження і лікарського втручання відповідної бактерицидної терапії. Як вже згадувалося раніше, головна небезпека походження энтерококковой інфекції висока резистентність мікроорганізмів до дії навколишнього середовища. А також це стосується і більшості сучасних антибіотиків. Не рахуючи цього, мікроби досить вдало розмножуються фактично в будь мокрій середовищі за умови дотримання температурного режиму, що збігається з температурою тіла людини.

Це дозволяє энтерококку розмножуватися фактично в будь-якому органі людського тіла. Виходячи з родзинок мікроорганізму і великого ризику походження більш патогенних форм мікроорганізмів з деяких пір лікування ентерококові зараз за допомогою антибіотиків припинено. Замість них вживається рідкий препарат Интести-бактеріофаг, який потрібно приймати щодня до прийому їжі.

Не рахуючи цього, припустимо введення цього засобу в організм за допомогою клізм. Не можна сказати, що потім ентерококи в мазку не будуть знайдені, але подібна терапія знизить їх кількість до меж норми. У більшості випадків всі профілактичні заходи зводяться до очевидного дотримання елементарних правил гігієни.

У дорослому віці до них можуть додатися захищені статеві контакти, в особливості у випадках практикування анального сексу. Після лікування все нормалізувалося, але я вирішила після ністатину поставити вагінорм і спроцовофировала сильний біль в уретрі, виділення і свербіж у піхві!

Схожі статті:

 • Кишкова паличка в мазку у вагітної жінки лікування

  Як не дивно, але кишкова паличка не завжди може заподіяти тільки шкоду організму. Вона є представником умовно-патогенної флори людини, і в обов'язковому порядку бере участь в процесі травлення....

 • Підвищений лейкоцити в мазку при вагітності лікування

  Під час вагітності жінці необхідний повний контроль стану свого здоров'я і розвитку малюка в утробі. Кожен рік в загальноприйнятий список обов'язкових аналізів вноситься нові елементи, які...

 • Кишкова паличка у мазку лікування

  Зміст: Жінки, дізнавшись про свою вагітність, зобов'язані вже на ранніх термінах сходити в медичний заклад і пройти медичне обстеження в повному обсязі. Значущим аналізом є аналіз сечі і мазок,...

 • Ключові клітини в мазку у жінок лікування

  Ключові клітини в мазку у жінок лікування цього присвячена сторінка цього сайту. Читайте також статті по темі: Бактеріоскопія лабораторна діагностика, при якій за допомогою мікроскопа виявляють...

 • Ентерококи faecalis в мазку лікування

  Масло оси властивості і розміщення в подробиці Обліпиха. Ознаки - обструкція бактерій підкласу лактобактерій. Яким сном Осів у 'Шрека' задихнувся ентерокок faecalis в мазку лікування акт з...