Медичні консультації гематолога за 2017 рік

здійснює медконсультации в режимі листування з лікарями на сайті. Тут ви отримаєте відповіді від реальних практикуючих фахівців у своїй галузі. Здравствуйте, сьогодні здала кров, аналізи такі ШОЕ 19, А ГЕМОГЛОБІН 11.9, в іншому здавала біохімію все в порядку, в даний момент не приймаю ніяких препаратів, вагітності немає.

Нормальний результат цих аналізів чи варто звернутися до якогось лікаря? Здрастуйте, звернулася до лікаря для обстеження з планування вагітності. Виявили схильність до тромбофілії і призначили всю вагітність колоти Клексан 0.4.

Так чи потрібен мені цей препарат і чи варто ризикувати, відмовившись від його застосування? Привіт, Недавно здавала аналіз крові за призначенням від дієтолога (в останній рік - півтора набрала зайвих 7 кг). Підсумки аналізів нижче і деякі показники відрізняються від норми, варто звертатися з ним до лікаря або такі відхилення в межах норми? Більше року не хворіла нічим (навіть застудою).... Здрастуйте, Здала Аналіз на згортання крові. Концентрація -0.53 мкгFEU/мл Референсні значення-0,00-0,55.

Коугулограмма N 1 (Протромбін (за Квику), МНО) Протромбін (за Квику) 92.4% рефер.,значення--70-120. МНО-1.04 рефер.,значення -при терапії пероральними антикоагулянтами: 2-3 у здорових осіб,... Здрастуйте, перед початком прийому гормонального контрацептиву - чарозетта, я здала загальний аналіз крові і він в нормі. Так само, я зробила коагулограму, показник АЧТЧ вище норми - 32,1(норма від 24,6 - 31,2), підкажіть, про що це говорить? Що мені робити далі, які аналізи здати? І чи можна з таким...

Здрастуйте, вагітність 34 тижні. Спадкова тромбофилия (прикріплюю бланк з моїми мутаціями в гемостазі). До 15 тижнів терапії не було, коагулограма була в нормі.

Потім при збільшеному до 4,5 фибриногене мені був призначений клексан 0,4, курантил. В кожному триместрі спільно з гематологом моніторили... Здрастуйте, мене звуть Артем, мені 29 років, вчора здав аналіз крові а там одні відхилення від норм, при цьому відчуваю себе нормально, підкажіть будь-ласка чому такі показники. Прикрипил фото з аналезом Здрастуйте, на рядку 8 тижнів трапилася завмерла вагітність. Приблизно в цей час була здана коагулограма.

Лікар сказав показники хороші, але я бачу що два показника за межами норми. Чи Могло це бути причиною завмирання плоду і що вони показують? Лікар не пояснив нічого. Спасибі Здрастуйте, Шановні лікарі. Допоможіть будь ласка розшифрувати аналізи.

У мого сина невус на губі 4мм, не беспакоит не змінився за формою і т. д. Ще у нього харчова алергия на молоко. Нещодавно здали аналізи і мене злякали результати. Педіатр нічого не сказала, тільки щоб їли менше солодкого.

Але я... Доброго дня, допоможіть будь ласка розібратися з аналізами. У свекрухи (59 років) РМЗ, 3 стадія з метастазами в лімфовузли. Для призначення хіміотерапії здали аналіз крові, який показав тромбоцити 13. Терапевт сказала перездати, т. к. може бути помилка лабораторії.

Пересклали в іншій лабораторії, результат...

Схожі статті: