Що треба зробити, щоб безкоштовно навчатися у вузах РФ

Голова Координаційної ради організацій російських співвітчизників Грузії Микола Свєнтицького розповів на зустрічі в Тбіліському міжнародному прес-центрі про переваги навчання у вузах РФ і правилах зарахування для грузинських абітурієнтів. Керівник КСОРСГ, президент "Російського клубу' і директор театру ім.Грибоєдова Микола Свєнтицького на зустрічі з журналістами в Тбіліському міжнародному прес-центрі докладно розповів, як абітурієнти з Грузії можуть бути зараховані до внз РФ і пройти там безкоштовне очне навчання. 'По-перше, російський диплом беззастережно приймається в 80 країнах світу.

По-друге, абітурієнт має можливість вибрати будь-який з 500 університетів в 80 містах РФ, які пропонують 659 програм і напрямків. І нарешті, навчання у вузах РФ безкоштовне за рахунок федерального бюджету Російської держави. Грузії виділяється 120 місць, та зарахування на них буде здійснюватися на основі конкурсного відбору. У ньому мають право взяти участь громадяни Грузії, особи без громадянства, які проживають на території Грузії, і співвітчизники. Спочатку треба зареєструватися на сайті Росспівробітництва.

Потім заповнити анкету з даними про вступника і мотиви, за якими він вирішив вчитися у Росії. На сайті створюється персональна сторінка абітурієнта, це реєстрація перед відбірковим випробуванням. На першому етапі цього достатньо. Треба просто якісно заповнити анкету', зазначив Микола Свєнтицького.

Бажаючі безкоштовно отримати вищу освіту в Росії повинні зареєструватися на офіційному сайті Росспівробітництва Федерального агентства у справах Співдружності Незалежних Держав, які проживають за кордоном, і з міжнародної гуманітарної співпраці. Потім необхідно заповнити анкету з особистими даними, зазначенням бажаного факультету, інформацією про досягнення і мотивацією на навчання в РФ. Таким чином на сайті Росспівробітництва створюється персональна сторінка абітурієнта.

Далі абітурієнт буде запрошено на співбесіду в секцію інтересів РФ при посольстві Швейцарії в Тбілісі, де його розгляне заявку відбіркова комісія. До її складу, крім російських дипломатів, будуть входити представники освітніх і громадських організацій. Якщо претендент успішно пройде співбесіду у відповідності з квотами із зазначенням конкретних спеціальностей, йому буде необхідно в системі сайту Росспівробітництва записатися в досьє кандидатів, надати додаткові документи і відправити їх на перевірку.

У Тбілісі відбулася акція протесту автовласників проти зростання цін на паливо і підвищення акцизів на імпорт машин. Дивіться на відео Sputnik Грузія, як проходила акція. В амфітеатрі звільненій від бойовиків Стародавньої Пальміри пройшов концерт національної музики у виконанні сирійських музикантів. Дивіться на відео, як артисти співали і грали на інструментах. Російський зенітно-ракетний комплекс С-300 був успішно протестований на іранському полігоні. Під час навчань військові провели запуски ракет і вразили цілі умовного ворога.

Прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим підтвердив, що літак ВПС Сирії зазнав катастрофи в провінції Хатай на півдні Туреччини, передає телеканал Sky News Arabia.\ Факт реєстрації і авторизації користувача на сайтах Супутник за допомогою облікового запису облікових записів в соціальних мережах означає згоду з даними правилами. Користувач зобов'язується своїми діями не порушувати національне та міжнародне законодавство.

Користувач зобов'язується висловлюватися шанобливо по відношенню до інших учасників дискусії, читачам і особам, які фігурують у матеріалах. Адміністрація має право видалити коментарі, зроблені на мовах, відмінних від мови, на якому представлено основний зміст матеріалу. Адміністрація має право без попереднього повідомлення користувача заблокувати йому доступ до сторінки або видалити його акаунт у разі порушення користувачем правил коментування або при виявленні в діях користувача ознак такого порушення.

Схожі статті: