Відчуття після штучної інсемінації

Дівчатка, привіт, вчора робили ІІ. Процедура пройшла нормально, практично не боляче. Приїхала додому, мене цівкою кров, що вилилася.

Живіт тягнуло. Потім пішла в туалет, знову кров. Всю ніч болів живіт, спала погано. Вранці встала, закрутилася голова, кров не тече, але трохи маже, живіт тягне. Подзвонила лікарю, каже, що це нормально, кровит шийка, яку вона розширювала, і що цівка крові - це просто виділення з кров'ю були.

Мені завтра знову треба на ШІ, але я більше не хочу. Хто робив цю процедуру, розкажіть, які у вас відчуття після неї були? У мене на стимуляції було кілька ДФ і кілька урвався. Лікар назвала це віялової О. Якщо у Вас один ДФ і він точно совулировал, то може і немає сенсу....але і дива ніхто не відміняв. Кровить може, живіт не хворів, але я після іі будинку випила ношпу. Мені от навпаки тільки 1раз робили і проліт, краще б 2сделать. Кровить може, живіт не хворів, але я після іі будинку випила ношпу.

Мені от навпаки тільки 1раз робили і проліт, краще б 2сделать. Мені здається 2 ДПО сенсу немає, яйцеклітина ж добу все живе.

Мені здається, я там завтра здохну прямо на кріслі, якщо мені знову полізуть туди) ..І взагалі (по секрету)) - чим менше лазити туди - тим краще (думки репродуктологів)).Але дивно, чому шийку розширювали - насадка катетера діаметром з головку кулькової ручки))..Кровить може від кульових щипців, утримують шийку, але при катерерировании їх, ніби як, не застосовують.Просто (пардон) не дуже вдало з матеріалом ваша лікар звертається.Якщо цівкою кровит. Лікар сказала, що це не кров, а виділення вийшли, просто шийка кривавили і вони забарвилися червоним.

Я думаю, може сперма вилилася. Вона вставляла щипці якісь, шийку розширювала, щоб катетер вставити Мазало трохи... в перші години. Трохи тягнуло. На наступний день відчуттів ніяких, ніяких виділень.Три вливання було.Проліт.Дві ІІ - обидві пролітні. Дивно, мені кілька разів робили перенесення після ЕКЗ, ніколи нічого не кровило, не мазало, не тягнуло.

Або у вас лікар криворукий, або шийка як то не так розташована, і до неї важко дібратися? Дивно, мені кілька разів робили перенесення після ЕКЗ, ніколи нічого не кровило, не мазало, не тягнуло. Або у вас лікар криворукий, або шийка як то не так розташована, і до неї важко дібратися? Було 3 іі.

Не кровило точно, може живіт потягивало. Відчуття після першої - ну все, я точно вагітна. В інші я вже не була так позитивно налаштована. Звичайно прольоти. Робила 2 рази, дискомфорту під час процедури не було ніякого, після першої ШІ на наступний день дуже болів живіт, наче надута був.

У другу ІІ взагалі нічого не турбувало. Зараз готуюся до третьої ІІ. Ніякого кровотечі або мазні або взагалі чого-небудь не було.

Робила 2 рази, дискомфорту під час процедури не було ніякого, після першої ШІ на наступний день дуже болів живіт, наче надута був. У другу ІІ взагалі нічого не турбувало. Зараз готуюся до третьої ІІ.

Ніякого кровотечі або мазні або взагалі чого-небудь не було. робила в курському ОПЦ, показання самі не знаємо напевно, смішно звучить, звичайно, я думаю неясний генез, завжди вважали що МТ (здавали СГ в приватних лабораторіях і лікувалися у платного андролога), слабка рухливість і мар-тест 50%, а коли здали СГ в ОПЦ, то все в нормі, з такими показниками як у нас були, можлива ЕБ, і мар-тест 2%, припускаємо, що нас розводили на гроші в платній клініці. Ну ось і виходить, що начебто в обох все нормально, але не виходить, 2 ІІ прогонових, готуємося до 3, а далі напевно ЕКО вже.

Ну так, можна було б ще зробити, але мені здається це не наш випадок, знаю дівчаток, у яких і вийшло заБ і у яких імплантація була після ІІ, але зірвалося, я думаю нам ШІ не допомагає, робимо, тому що в нашому ОПЦ треба 3 ІІ зробити, щоб потім на ЕКО направляти, роблю 3 раз так би мовити для галочки. Ну так, можна було б ще зробити, але мені здається це не наш випадок, знаю дівчаток, у яких і вийшло заБ і у яких імплантація була після ІІ, але зірвалося, я думаю нам ШІ не допомагає, робимо, тому що в нашому ОПЦ треба 3 ІІ зробити, щоб потім на ЕКО направляти, роблю 3 раз так би мовити для галочки.

Схожі статті:

 • 10 день після інсемінації.

  Отже. Це моя третя спроба в новій клініці. Після самої процедури мене зустріли друзі. Їхала в машині напівлежачи. Всередині було незабутнє відчуття щастя! Вперше за всі спроби. Приїхала додому...

 • Як проходить процедура штучної інсемінації

  Штучна інсемінація (ШІ) – один з найпростіших видів допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ), створених для вирішення проблем безпліддя. В цілому суть методики полягає у введенні жінці...

 • Виділення після эксцизии шийки матки

  Доброго дня, пройшло 2 тижні як мені зробили эксцизию шийки матки і видалили множинні кондиломи піхви. Але досі бувають больові відчуття при сидінні, виділення бувають під час туалету по...

 • виділення після пологів

  виділення всі йдуть, спочатку були червоні, зараз взагалі якісь темні і то рясно, то ні. порівняти можна з 3м днем циклу, коли не ллє, але вже і не маже. головне щоб не було різкого запаху і...

 • Виділення після місячних: норма і патологія

  Часто виділення, не пов'язані з менструацією, лякають жінок. Далеко не кожна жінка знає про те, які виділення з піхви можна вважати нормою, а які свідчать про наявність захворювань. Виділення з...